مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض اسپری مو چیست ؟

عوارض اسپری مو چیست ؟
  • 5 نوامبر 2018
  • 881 بازدید
  • بدون نظر

عوارض اسپری مو چیست ؟

معمولا بسیاری از افراد بدون اینکه از عوارض برخی حالت دهنده های مو اطلاع داشته باشند به صورت مکرر از آن ها استفاده می کنند که همین باعث میشود موهایشان در معرض آسیب های مختلف قرار گیرد و حتی سلامتی شان کاهش پیدا کند به همین دلیل همیشه توصیه می شود قبل از اینکه به استفاده از محصولات مختلف برای حالت دادن موها بپردازید حتما از عوارض آن اطلاع کسب کنید تا دچار مشکل نشوید. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به عوارض اسپری مو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

عوارض اسپری حالت دهنده برای موها

حالت دهنده های مو معمولا در هر خانه ای وجود دارند و بسیاری از افراد بدون اینکه با عوارض و یا خواص این حالت دهنده ها آشنا باشند به صورت مکرر از آن ها استفاده میکنند. تا جایی که برخی در طول روز چند بار موهایشان را با حالت دهنده های شیمیایی مانند اسپری مو حالت میدهند که این کار چیزی به جز عوارض مختلف برجای نخواهد گذاشت به همین دلیل بهتر است با عوارض اسپری مو آشنا شوید.

تقویت مو

عوارض اسپری مو چیست ؟

استفاده از اسپری های مو که به تافت مو معروف است باعث میشود تا ساقه ی مو در معرض آسیب های جدی قرار گیرد به همین دلیل افرادی که از اسپری مو استفاده میکنند موهایشان دچار شکنندگی، خشکی و آسیب های مختلف میشود. علاوه بر این به علت اینکه اسپری ها با پوست سر تماس پیدا میکنند احتمال ریزش مو افزایش پیدا میکند و ممکن است حساسیت های پوستی شدید به وجود آید.

عوارض اسپری مو بر سلامتی

بهتر است این موضوع را بدانید که اسپری مو نه تنها برای موها و پوست سر خطرناک خواهد بود بلکه باعث کاهش سلامتی انسان هم خواهد شد به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد از مصرف آن ها خودداری کرد. از میان عوارض اسپری مو برای سلامتی میتوان به مشکلات تنفسی و پوستی اشاره کرد.

عوارض اسپری مو چیست ؟

علاوه بر این خانم هایی که دوران بارداری از اسپری های حالت دهنده ی مو استفاده میکنند خطرات نواقص مختلف برای جنین را افزایش میدهند به طوری که در برخی موارد مجاری ادراری یا جنسی جنین دچار اختلال میشود.

بهترین راه برای کاهش عوارض اسپری مو

برای کاهش عوارض اسپری مو تنها کاری که میتوان انجام داد این است که از جایگزین های دیگری برای آن استفاده کرد و گرنه هیچ راهی برای کاهش عوارض اسپری ها وجود ندارد. در صورتی که عادت دارید از حالت دهنده های مو برای افزایش زیبایی موهایتان استفاده کنید بهتر است از امروزه روغن های گیاهی را جایگزین آن کنید تا شاهد افزایش سلامت موهایتان هم باشید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4/5 - (1 امتیاز)
4/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم