مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ساختمان موی سر برای عمل کاشت مو

عمل کاشت مو
  • 5 نوامبر 2018
  • 1278 بازدید
  • بدون نظر

ساختمان موی سر برای عمل کاشت مو

ریزش مو ها به انواع مختلفی تقسیم می شوند در برخی از انواع ریزش مو ساختمان موی سر توانایی رشد مجدد دارد به همین دلیل متخصصان با استفاده از داروها به رشد مجدد موها کمک می کنند. از میان این نوع ریزش موها میتوان به ریزش موی ناشی از بیماری های عفونی، سوء تغذیه، استرس و اضطراب و تغییرات میزان هورمون ها در بدن اشاره کرد اما نوعی از ریزش مو هم وجود دارد که در آن فولیکول ها توانایی رشد مجدد در تولید مو را ندارند که در این نوع ریزش مو ها باید از عمل کاشت مو استفاده کرد.

ساختمان موی سر برای عمل کاشت مو

همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان کچلی و طاسی است که بسیاری از افراد می توانند با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. این روش در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که قسمت هایی از ساختمان موی سر یعنی فولیکول ها توانایی رشد مجدد مو ها را نداشته باشند در غیر اینصورت همان طور که گفتیم متخصصان از روش های دیگر برای رفع ریزش مو استفاده میکنند.

عمل کاشت مو

برای اینکه متخصصان به کاشت مو بپردازند قبل از هر چیز به بررسی ساختمان موی سر بیمار میپردازند تا اطمینان پیدا کنند که ریزش موی بیمار از نوع ارثی است و امکان رشد مجدد موها وجود ندارد. بعد از این از میان فولیکول های سالمی که در سر بیمار وجود دارد بهترین موها انتخاب می شود تا برای عمل کاشت مو مورد استفاده قرار گیرد.

مراحل عمل کاشت مو

برای عمل کاشت مو بعد از اینکه متخصصان به بررسی ساختمان موی سر و الگوی ریزش مو پرداختند با استفاده از پانچ و عینک های مخصوص که وظیفه ی بزرگ نمایی را به عهده دارد به برداشت فولیکول ها از ناحیه ی پشت سر میپردازند چون در این نواحی فولیکول ها استحکام و قدرت رشد بیشتری دارند.

عمل کاشت مو

بعد از این شکاف هایی ظریف در نواحی دریافت کننده ایجاد میشود و گرافت هایی که تهیه شده اند در محل مورد نظر کاشته می شود. که برای طبیعی به نظر رسیدن ظاهر موها قبل از این مرحله خط فرضی رویش مو ترسیم می شود.

میزان ماندگاری موهای کاشته شده

معمولا به علت اینکه متخصصان به بررسی دقیق ساختمان موی سر قبل از کاشت مو می پردازند موهای کاشته شده به صورت دائمی باقی خواهند ماند و دچار ریزش نخواهند شد به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده می کنند می توانند این اطمینان را داشته باشند که مجدد دچار کچلی و طاسی نخواهند شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم