مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ساختمان موی سر برای عمل کاشت مو

عمل کاشت مو
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۷
  • 114 بازدید
  • بدون نظر

ساختمان موی سر برای عمل کاشت مو

ریزش مو ها به انواع مختلفی تقسیم میشوند در برخی از انواع ریزش مو ساختمان موی سر توانایی رشد مجدد دارد به همین دلیل متخصصان با استفاده از داروها به رشد مجدد موها کمک میکنند. از میان این نوع ریزش مو ها میتوان به ریزش موی ناشی از بیماری های عفونی، سوء تغذیه، استرس و اضطراب و تغییرات میزان هورمون ها در بدن اشاره کرد اما نوعی از ریزش مو هم وجود دارد که در آن فولیکول ها توانایی رشد مجدد در تولید مو را ندارند که در این نوع ریزش مو ها باید از عمل کاشت مو استفاده کرد.

ساختمان موی سر برای عمل کاشت مو

همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان کچلی و طاسی است که بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنند. این روش در مواردی مورد استفاده قرار میگیرد که قسمت هایی از ساختمان موی سر یعنی فولیکول ها توانایی رشد مجدد مو ها را نداشته باشند در غیر اینصورت همانطور که گفتیم متخصصان از روش های دیگر برای رفع ریزش مو استفاده میکنند.

عمل کاشت مو

برای اینکه متخصصان به کاشت مو بپردازند قبل از هر چیز به بررسی ساختمان موی سر بیمار میپردازند تا اطمینان پیدا کنند که ریزش موی بیمار از نوع ارثی است و امکان رشد مجدد موها وجود ندارد. بعد از این از میان فولیکول های سالمی که در سر بیمار وجود دارد بهترین موها انتخاب میشود تا برای عمل کاشت مو مورد استفاده قرار گیرد.

مراحل عمل کاشت مو

برای عمل کاشت مو بعد از اینکه متخصصان به بررسی ساختمان موی سر و الگوی ریزش مو پرداختند با استفاده از پانچ و عینک های مخصوص که وظیفه ی بزرگ نمایی را به عهده دارد به برداشت فولیکول ها از ناحیه ی پشت سر میپردازند چون در این نواحی فولیکول ها استحکام و قدرت رشد بیشتری دارند.

عمل کاشت مو

بعد از این شکاف هایی ظریف در نواحی دریافت کننده ایجاد میشود و گرافت هایی که تهیه شده اند در محل مورد نظر کاشته میشود. که برای طبیعی به نظر رسیدن ظاهر موها قبل از این مرحله خط فرضی رویش مو ترسیم میشود.

میزان ماندگاری موهای کاشته شده

معمولا به علت اینکه متخصصان به بررسی دقیق ساختمان موی سر قبل از کاشت مو میپردازند موهای کاشته شده به صورت دائمی باقی خواهند ماند و دچار ریزش نخواهند شد به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که مجدد دچار کچلی و طاسی نخواهند شد.

ساختمان موی سر برای عمل کاشت مو
4.5 (90%) 4 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم