مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عمل کاشت ریش صورت چگونه است ؟

عمل کاشت ریش صورت
  • ۹ مهر ۱۳۹۷
  • 478 بازدید
  • بدون نظر

عمل کاشت ریش صورت چگونه است ؟

برخی از مردان به دلایل ژنتیکی، بالا رفتن سن، بیماری و مصرف دارو در ناحیه ریش خود فاقد مو و یا دچار کم پشتی مو هستند که این وضعیت به دلیل تاثیر منفی در زیبایی چهره مردان موجب آزرده شدن آنها و تضعیف روحیه شان خواهد شد، تعدادی از مردانی که به ظاهر خود اهمیت می دهند و دچار کم پشتی و ریزش ریش شده اند به کاشت ریش متمایل می شوند و ما در این مقاله خواهیم دید عمل کاشت ریش صورت چگونه است .

عمل کاشت ریش صورت

در کاشت ریش صورت در قسمت هایی از ریش که مو وجود ندارد و یا دچار کم پشتی شده است با برداشت فولیکول های مو از پشت سر کاشت مو انجام می پذیرد و این کار معمولا بیشتر در نواحی روی گونه و بالای لب مردان انجام می شود.

عمل کاشت ریش صورت

روش های عمل کاشت ریش صورت

امروزه برخلاف گذشته دیگر از روش های جراحی و با استفاده از بی هوشی و بخیه جهت کاشت ریش استفاده نمی گردد بلکه با استفاده از جدید ترین روش های کاشت مو کاشت ریش تنها در یک جلسه با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و بدون جراحی و استفاده از بی حسی موضعی برای مردان قابل انجام خواهد بود و پس از کاشت نیز جای زخم در صورت باقی نخواهد ماند.

ماندگاری کاشت ریش صورت

با کاشت مو در ریش با استفاده از موی طبیعی خود فرد موهای کاشته شده همیشگی و دائمی خواهند بود و پس از تکمیل چرخه رشد آنها این موها مانند سایر موهای صورت رشدی طبیعی خواهند داشت و پس از مدتی خصوصیات آنها و ضخامت شان هماهنگ با موی صورت خواهد شد و قابلیت کوتاهی و اصلاح دارند.

عمل کاشت ریش صورت

هزینه کاشت ریش صورت

در کاشت ریش صورت هزینه هر فردی با توجه به فاکتورهایی مانند روش کاشت ریش، وسعت ناحیه کاشت، تعداد فولیکول موهای کاشته شده، دستمزد متخصص و هزینه های جانبی برآورد می گردد و با توجه به تعرفه های کلینیک ها هزینه کاشت ریش در هر فردی و در هر کلینیکی بسیار متفاوت می باشد.

کاندیدای کاشت ریش صورت

  • افرادی که به طور ژنتیکی ریش کم پشتی دارند و یا اصلا مویی ور ریش آنها رشد نمی نماید.
  • افرادی که حجم بالایی از ریش خود را بر اثر سوختگی یا حادثه ای از دست داده اند و یا می خوانند با استفاده از کاشت ریش جای سوختگی و زخم در صورت خود را پنهان نمایند.
  • افرادی که ریش پراکنده و خط ریش نامرتبی دارند می توانند به راحتی کاشت ریش انجام دهند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم