مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علت ریزش مو قرص زینک چیست ؟

ریزش مو قرص زینک | درمان ریزش مو قرص زینک | ریزش مو با زینک
  • 10 دسامبر 2018
  • 635 بازدید
  • بدون نظر

علت ریزش مو قرص زینک چیست ؟

از دست دادن موهای سر مشکلی است که قطعا آسیب های روحی زیادی به دنبال خواهد داشت به همین دلیل باید در اولین فرصت برای درمان آن از روش های مناسب استفاده کرد. خوشبختانه در برخی از موارد میتوان برای درمان ریزش مو از داروها هم استفاده کرد به همین دلیل درمان ریزش مو همیشه هم گران قیمت نخواهد بود. برای ریزش مو قرص زینک نتایج فوق العاده ای خواهد داشت به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم تا بتوانید در صورت لزوم از مزایای فوق العاده ی آن استفاده کنید.

علت ریزش مو قرص زینک

برای ریزش مو روش های درمانی زیادی وجود دارد که در بسیاری از مواقع استفاده از آن ها بسیار هزینه بر خواهد بود اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که درمان بسیاری از ریزش مو ها ساده است به صورتی که میتوان با استفاده از ساده ترین روش ها به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. قرص زینک یکی از داروهایی است که در برخی موارد میتوان با استفاده از آن شاهد رشد مو بود.

ریزش مو قرص زینک | درمان ریزش مو قرص زینک | ریزش مو با زینک

بهتر است بدانید زینک یا روی یکی از عناصر ضروری است که وجود آن در بدن کاملا ضروری است به همین دلیل کمبود آن در بدن میتواند مشکلات زیادی برای فرد به وجود آورد و حتی باعث ریزش موی شدید در زنان شود به همین دلیل است که در برخی از موارد برای درمان ریزش مو قرص زینک تجویز میشود. البته برای استفاده از این قرص باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه نمود.

تاثیر روی بر ریزش مو

بهتر است بدانید علت اینکه در برخی از موارد برای درمان ریزش مو قرص زینک تجویز میشود کمبود ماده ی روی در بدن است. کمبود روی در بدن باعث تغییر در ساختار پروتئین فولیکول های مو میشود و به همین علت موها رشد کافی نخواهند داشت بنابراین قرص زینک فقط برای افرادی که دچار کمبود روی هستند مناسب خواهد بود.

عوار ض قرص زینک در درمان ریزش مو

برای درمان ریزش مو قرص زینک همیشه مناسب نخواهد بود به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو میشوند نباید به صورت سر خود از آن استفاده کنند. در صورتی که قرص زینک بیشتر از حد مجاز مصرف شود باعث مسمومیت میشود و به دنبال آن مشکلات زیادی برای فرد به وجود خواهد.

ریزش مو قرص زینک | درمان ریزش مو قرص زینک | ریزش مو با زینک

البته برای درمان ریزش مو قرص زینک گزینه ی مناسبی خواهد بود به شرطی که برای استفاده از آن حتما به پزشک پوست و مو مراجعه کنید تا شرایطتان مورد بررسی قرار گیرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم