مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علت ریزش مو در جوانان چیست ؟

علت ریزش مو در جوانان
  • 28 اکتبر 2018
  • 465 بازدید
  • بدون نظر

علت ریزش مو در جوانان چیست ؟

مسلما دیده اید که امروزه بسیاری از جوانان از مشکل ریزش مو رنج می برند و در پی آن هستند تا با روش های مختلف این مشکل را از بین ببرند. باید بگوییم که راه های زیادی برای درمان پیش روی آنها قرار دارد اما نکته ای که وجود دارد این است که در وهله اول تشخیص علت ریزش مو در جوانان باید توسط پزشکان مشخص شود در غیر این صورت نمیتوان انتظار داشت که آنها به نتیجه ای که مد نظر دارند دست پیدا کنند. اگر جزء افرادی هستید که میخواهید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید باید در ابتدا پزشکی متخصص و با تجربه را انتخاب کنید و سپس مراحل درمان را در پیش بگیرید.

علت ریزش مو در جوانان

علت ریزش مو در جوانان چیست؟

مسلما هر کسی وقتی دچار ریزش مو می شود در وهله اول به سراغ علت بروز آن می رود در این رابطه باید بگوییم که علت ریزش مو در جوانان به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید نسبت به آنها آگاهی داشته باشید. یکی از شایع ترین دلیل بروز ریزش مو در جوانان مسئله ژنتیک می باشد. همچنین کم کاری هورمون تستوسترون یکی دیگر از عواملی می باشد که می تواند در این مسئله تاثیرگذار باشد. نکته ی دیگری که وجود دارد این است که جوانان اوج هیجان و اضطراب و استرس های زندگی است از همین رو باید بدانید که استرس یکی دیگر از شایع ترین دلایل ریزش مو می باشد.

علت ریزش مو در جوانان

علت ریزش مو در جوانان و راه های درمان آن

اگر میخواهید در او جوانی موهایی زیبا و خوش حالت داشته باشید پس از پیدا کردن علت ریزش مو در جوانان راه هایی که پیش روی آنها قرار دارد را به آنها نشان دهید. به عنوان مثال روش های درمان زیادی از جمله ترمیم مو، استفاده از قرص ها و داروهای پزشکی بسیار و حتی استفاده از روش های خانگی می تواند تاثیر بسیار زیادی در راه رسیدن به نتیجه دلخواه داشته باشد. نکته ای که وجود دارد این است که اکثر جوانانی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند و دچار ریزش مو شده اند نمی توانند از روش کاشت مو برای درمان استفاده کنند زیرا هنوز الگوی مشخصی برای ریزش موی آنها به وجود نیامده و استفاده از این روش می تواند نتیجه عکس را برای آنان به همراه داشته باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم