مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۷
  • 672 بازدید
  • بدون نظر

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟

ریزش ابرو مسئله ای می باشد که در بین خانم ها بیشتر از آقایان شایع می باشد و به دلیل تاثیر ابروها بر زیبایی چشم و چهره در خانم ها داشتن ابروی پر پشت یکی از فاکتورهای زیبایی چهره می باشد که با ریزش ابروها خانم ها دچار مشکلات زیادی خواهد شد و در این مقاله علت ریزش ابرو بعد از کاشت را بررسی میکنبم :

علت ریزش موی ابرو

بسیاری از خانم ها با بالا رفتن سن ، بر اثر ژنتیک، رنگ کردن زیاد ابروها، بیماری، مصرف دارو و پس از زایمان و در دوران شیردهی دچار ریزش ابرو می شوند که گاهی پس از طی کردن برخی از این دوران ها موی ابرو رشد سابق را خواهد داشت اما در موارد دیگر خانم ها به کاشت ابرو نیازمند خواهند شد.

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟

کاشت ابرو

در کاشت ابرو که روش مناسبی جهت جبران ریزش و کم پشتی ابرو می باشد موهای کاشته شده از نواحی وسط سر خانم ها برداشته می شوند و پس از کوتاه کردن در زاویه خواب طبیعی و مناسب در ابرو با تراکم مناسبی کاشته خواهند شد.

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟

علت ریزش ابرو بعد از کاشت

پس از کاشت ابرو و گذشت دو هفته از زمان کاشت موهای کاشته شده ابرو شروع به ریزش خواهند کرد و این امر نباید برای فرد نگران کننده باشد زیرا کاملا طبیعی خواهد بود و ریزش مو تنها در ساقه آم اتفاق خواهد افتاد و ریشه و فولیکول مو زنده و باقی می ماند تا پس از طی کردن دوران استراحت خود به رشدی طبیعی و دائمی طی چند ماه دست پیدا کند.

پس از کاشت ابرو و ریزش اولیه موهای کاشته شده این موها پس از حدود ۹ ماه بعد از کاشت به رشد دائمی و نهایی خود خواهند رسید و قابلیت رنگ کردن و کوتاهی خواهند داشت.

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟

علت ریزش ابرو بعد از کاشت

هزینه کاشت ابرو چقدر است

در کاشت ابرو هزینه کلی کاشت براساس روش کاشت، تعداد گرافت های موی کاشته شده در ابرو، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک های کاشت ابرو تعیین و مشخص می گردد و هر کلینیک با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه خود تعرفه متفاوتی را از مراجعه کنندگان اخذ می نماید.

در کاشت ابرو به دلیل تطابق مناسب موهای سر با ابرو و عدم پس زدن موهای خود فرد و سازگاری بیشتر آنها با بدن تنها می توان از موی خود بیمار در کاشت ابرو استفاده نمود و اگر از موی دیگران در کاشت ابرو استفاده شود به طور یقین بدن موها را پس خواهد زد و کاشت ابرو ناموفق خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

علت ریزش ابرو بعد از کاشت چیست؟
4 (80%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم