مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عفونت های بعد از کاشت ابرو در خانم ها

عفونت های بعد از کاشت ابرو
  • ۶ آبان ۱۳۹۷
  • 413 بازدید
  • بدون نظر

عفونت های بعد از کاشت ابرو در خانم ها

به دلیل اینکه ظاهر ابرو ها در زیبایی انسان نقش زیادی دارد و خانم ها به زیبایی خود بسیار حساس اند بسیاری از آن ها سعی می کنند با استفاده از بهترین روش ها به افزایش زیبایی ابرو ها ی خود بپردازند. در میان روش های مختلفی که امروزه وجود دارد روش کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که با استفاده از آن می توان در مدت زمانی بسیار کوتاه زیبایی ابرو ها را افزایش داد. عفونت های بعد از کاشت ابرو در خانم ها از مسائلی است که ممکن است برخی با آن مواجه شوند به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

عفونت های بعد از کاشت ابرو

قبل از اینکه به عفونت های بعد از کاشت ابرو باید به این نکته توجه داشته باشید که کاشت ابروی طبیعی یکی از ایمن ترین روش هایی است که امروزه برای افزایش زیبایی ابروها به کار میشود و در اکثر مواقع افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد عوارض خاصی نخواهند بود اما به هر حال عوارضی مانند عفونت در هر عمل جراحی احتمال خواهد داشت به همین دلیل باید از این موضوع اطلاع داشته باشید.

عفونت های بعد از کاشت ابرو

عفونتهای بعد از کاشت ابرو معمولا در صورتی پیش می آید که برای کاشت ابرو نکات بهداشتی رعایت نشود به همین دلیل افرادی که به کلینیک های غیر مجاز برای کاشت ابروی طبیعی مراجعه می کنند اکثرا با این عارضه روبرو میشوند. علاوه بر این عدم رعایت مراقبت کافی بعد از عمل هم باعث عفونت می شود. عفونت های خفیف معمولا به راحتی برطرف میشوند اما برای رفع عفونت شدید باید به پزشک مراجعه کرد.

جلوگیری از عفونت های بعد از کاشت ابرو

برای جلوگیری از عفونت های بعد از کاشت ابرو باید به مراقبت های لازم بعد از کاشت ابرو توجه کافی داشت. متخصصان برای اینکه احتمال عفونت به حداقل برسد به تجویز آنتی بیوتیک های خوراکی و موضعی خواهند پرداخت که با استفاده ی به موقع از آن ها قطع از عفونت جلوگیری خواهد شد. در کنار مصرف این داروها باید بهداشت صورت را هم رعایت کنید.

عفونت های بعد از کاشت ابرو

البته همانطور که گفتیم مراجعه به مراکز غیر مجاز که در آن مسائل بهداشتی رعایت نمیشود هم قطعا باعث بروز عفونت خواهد شد به همین دلیل نباید به هیچ وجه به این مراکز مراجعه نمود.

سایر عوارض کاشت ابرو

علاوه بر عفونتهای بعد از کاشت ابروی طبیعی ممکن است برخی از بیماران ممکن است شاهد عوارض دیگری هم باشند که باید قبل از عمل از آن اطلاع داشته باشند. خونریزی ، بی حسی ابرو، ظاهر غیر طبیعی موهای کاشته شده و ریزش ابرو از عوارضی است که در مواردی نادر شاهد آن خواهیم بود.

توصبه پزشک برای جلوگیری از عفونت کاشت ابرو

بهترین حالت که می توان به یک نتیجه مفید برای کاشت ابرو رسید، اهمیت و رعایت توصیه های که پزشک معالج به شما ارائه می دهد است، از این رو رعایت این توصیه و مراقبت ها که شامل : مصرف به موقع دارو های تجویز شده ، رعایت باید ها و نباید ها، نگهداری از ابرو در برابر خطرات، شما را به نتیجه دلخواهتان سوق می دهد و باعث خواهد شد تا روحیه شما برای داشتن ابروی زیبا و خوش حالت تر، شاداب شود.

عفونت های بعد از کاشت ابرو | زخم های بعد از کاشت ابرو | عوارض کاشت ابرو

پیشگیری از عفونت ابروی کاشته شده

کاشت ابرو در اکثر خانم ها انجام شده و نتیجه مثبتی نیز به همراه دارد اما اغلب به دلیل انتخاب های غلط و عدم توجه به دستورات و توصیه های پزشک دچار مشکلاتی خواند شد از جمله عفونتهای ناشی از کاشت ابروی طبیعی است که برای پیشگیری از این عفونت ها باید بعد از عمل مرتب و با دقت از داروهای تجویزی استفاده شود، پی آر پی و مزوتراپی نیز به دلیل تقویت موی کاشته شده می تواند از روند عفونت جلوگیری کرده و همچنین در نتیجه گیری کاشت ابرو نیز بسیار موثر خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

عفونت های بعد از کاشت ابرو در خانم ها
4 (80%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم