مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طول عمر پیوند مو در زنان چه میزان است

طول عمر پیوند مو در زنان چه میزان است
  • 5 سپتامبر 2018
  • 344 بازدید
  • بدون نظر

طول عمر پیوند مو در زنان چه میزان است

عمل پیوند مو از جمله عمل های زیبایی است که در زنان و مردان توسط پزشک متخصص پوست و مو با استفاده از فولیکول های بانک مو انجام می شود و در صورت موفقیت عمل پیوند ، نتایج بسیار طبیعی و زیبایی را ایجاد خواهد کرد ، در همین راستا در این مقاله ، طول عمر پیوند مو در زنان مورد بررسی قرار گرفته شده است.

علت ریزش مو در زنان

دلایل متعددی نظیر ؛ استرس ، اختلالات هورمونی ، افزایش سن ، رژیم های سخت و سریع ، تخمدان پلی کیستیک ، ژنتیک ، شیمی درمانی ، مصرف برخی داروها ، بیماری هایی مانند دیابت ، جراحی ، زایمان ، بیهوشی های طولانی مدت و .. باعث ریزش مو در زنان خواهد شد.

طول عمر پیوند مو در زنان چه میزان است

علت پیوند مو در زنان

از آنجا که تراکم مناسب موها در زنان در زیبایی و اعتماد به نفس آنها بسیار تاثیرگذار می باشد ، لذا زنان با عمل پیوند مو می خواهند که  کم پشتی موهای خود را جبران کنند ، همچنین هنگامی که در اثر سوانح ، جراحی و ایجاد زخم فولیکول های قسمتی از موها از بین می روند به کمک عمل پیوند مو می توان در ناحیه آسیب دیده ، موهای قابل رشد و طبیعی کاشت.

عمل پیوند مو در زنان

روش کاشت مو در زنان و مردان یکسان می باشد ، از آنجا که ریزش مو در زنان به صورت پراکنده می باشد و خط رویش جلوی سر دست نخورده باقی می ماند ، لذا با برداشت فولیکول های مو از بانک موی پشت سر ، عمل پیوند فولیکول های پیوندی در میان موهای طبیعی فرد با رعایت فاصله ی استاندارد انجام می شود تا به ریشه ی موی طبیعی فرد آسیبی وارد نگردد ، ۹ الی ۱۲ ماه نیز زمان نیاز خواهد بود تا موهای پیوندی به رشد طبیعی خود برسند.

طول عمر پیوند مو در زنان چه میزان است

طول عمر پیوند مو در زنان

از آنجا که جهت پیوند مو در زنان از فولیکول های پست سر استفاده می شود و این فولیکول ها در برابر تغییرات فیزیولوژیک ، ژنتیک و متابولیک مقاوم هستند ، پیوند مو در زنان برای تمام طول مدت عمر دوام و ماندگاری خواهد داشت.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم