مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شرایط ضمانت نامه کاشت موی طبیعی چیست ؟

ضمانت نامه کاشت موی طبیعی
  • 14 نوامبر 2018
  • 552 بازدید
  • بدون نظر

شرایط ضمانت نامه کاشت موی طبیعی چیست ؟

ضمانت نامه کاشت موی طبیعی از جمله خدماتی است که برخی از کلینیک های کاشت مو به مشتریان خود ارائه می دهند. ارائه ی ضمانت نامه در واقع نشانه ای از تضمین موفقیت کاشت مو و وسیله ای برای جلب اطمینان متقاضیان کاشت مو به شمار می رود.

ضمانت نامه کاشت موی طبیعی

شرایط ضمانت نامه کاشت موی طبیعی

به طور معمول اکثر کلینیک هایی که برای کار خود ضمانت نامه ارائه می دهند، در حقیقت نتایج کارهایی که احتمال موفقیت آن ها زیاد باشد را تضمین می کنند و برای کاشت موهایی که ممکن است بدون نتیجه باشند از جمله کاشت مو با تراکم بسیار بالا، کاشت مو برای خانم های دچار ریزش موی ارثی یا کاشت مو در نواحی از پوست سر که اسکارهای عمیق دارند و … تضمینی ندارند. این ضمانت نامه ها در صورتی اعتبار دارند که بیمار به تمامی موارد و نکاتی که در ضمانت نامه قید شده عمل نماید.

فایده ی ضمانت نامه چیست؟

ضمانت نامه کاشت موی طبیعی بیشتر برای جلب اطمینان مراجعه کنندگان است. اکثر ضمانت نامه ها این گونه هستند که چنانچه نتیجه کاشت مو با آنچه که در ضمانت نام قید شده، همخوانی نداشته باشد، کلینیک کاشت مو موظف است که عمل کاشت مو را مجددا و با هزینه ی خود انجام دهد و یا اینکه هزینه ی کاشت مو را به بیمار خود پس دهد.

ضمانت نامه کاشت موی طبیعی

آیا با داشتن ضمانت نامه کاشت موی طبیعی دیگر مشکلی پیش نمی آید؟

در عمل کاشت مو نیز همانند سایر روش های درمانی و پزشکی نمی توان نتیجه ی کار را به صورت صد در صدی پیش بینی نمود؛ زیرا عوامل مختلفی در موفقیت آمیز بودن کاشت مو موثر هستند و ممکن است در تعدادی از موارد درمان موفقیت چندانی نداشته باشد، نیاز به اعمال ترمیمی وجود داشته باشد، طول دوره ی درمان طولاتی تر از حد انتظار شود و یا اینکه عوارض ناخواسته ای به وجود آید. بر این اساس بسیاری از پزشکان مطرح در زمینه ی کاشت مو با وجود اینکه در صد موفقیت کاشت موهایی که انجام می دهند و درصد رضایت مندی مراجعه کنندگانشان بالا است، کاشت موی تضمینی انجام نمی دهند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم