مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شرایط کاشت مژه چیست ؟

شرایط کاشت مژه
  • 29 اکتبر 2018
  • 969 بازدید
  • بدون نظر

شرایط کاشت مژه چیست ؟

همانطور که میدانید بسیاری از خانم ها به زیبایی مژه های خود بسیار اهمیت میدهند چون زیبایی مژه ها باعث میشود چشم ها زیباتر به نظر برسند و به دنبال آن فرد رضایت بیشتری از چهره ی خود داشته باشد که خود این باعث افزایش اعتماد به نفس فرد خواهد شد. در میان روش های مختلفی که برای افزایش زیبایی مژه وجود دارد روش کاشت بهترین روش ممکن است البته برای استفاده از این روش فرد باید شرایط کافی داشته باشد که در ادامه به شرایط کاشت مژه خواهیم پرداخت.

کاشت مژه چیست؟

همانطور که میدانید امروزه روش های زیادی در مراکز زیبایی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان به افزایش زیبایی مژه ها پرداخت. از میان روش هایی که وجود دارد کاشت مژه یکی از بهترین روش هاست چون افرادی که از این روش استفاده میکنند شاهد مژه هایی کاملا طبیعی خواهند بود که به خوبی رشد خواهد کرد. البته این در صورتی است که فرد شرایط کاشت مژه را داشته باشد.

شرایط کاشت مژه

برای کاشت مژه متخصصان موهای مناسب که هماهنگی کافی با تارموی مژه را داشته باشد از نقاط مختلف بدن برداشت می کنند و با استفاده از متد هایی که وجود دارد موها را لا به لای پلک های پیوند میزنند. این کار نهایتا در چند ساعت و یک جلسه انجام خواهد شد و بیمار میتواند بعد از سه ماه شاهد رشد موهای جدید باشد. معمولا کاشت مژه عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت.

شرایط کاشت مژه چیست؟

برای استفاده از روش های مختلف کاشت مژه بیمار باید حتما شرایط کافی داشته باشد در غیر اینصورت باید از روش های دیگر برای افزایش زیبایی مژه ها استفاده کرد. از میان شرایط کاشت مژه نداشتن بیماری هایی مانند دیابت و … یکی از مهمترین موارد است.

بانک موی مناسب هم از شرایط کاشت مژه است اما معمولا همه ی افراد در حدی بانک مو خواهند داشت که بتوان برای پیوند مژه از آن استفاده کرد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که بیماران آلوپسی به هیچ وجه نمیتوانند از این روش استفاده نمایند چون موها مجددا دچار ریزش خواهد شد.

شرایط کاشت مژه

معایب کاشت مژه چیست؟

اگر شرایط کاشت مژه برای استفاده از این روش باید به معایب آن هم توجه داشته باشید. یکی از مهمترین معایب کاشت مژه در آرایشگاه این است که معمولا موهایی که کاشته می شود بیشتر از سایر مژه ها رشد خواهد کرد به همین دلیل باید به محض بلند شدن آن را کوتاه کنید تا ظاهر غیر طبیعی ایجاد نکند. عیب دیگر این روش هم هزینه ی نسبتا بالای آن نسبت به روش های موقت است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4.7/5 - (3 امتیاز)
4.7/5 - (3 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم