مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن پیوند مو در مردان چقدر است ؟

سن پیوند مو در مردان چقدر است ؟
  • 20 آگوست 2018
  • 675 بازدید
  • بدون نظر

سن پیوند مو در مردان چقدر است ؟

پیوند مو هنگامی ضرورت پیدا می کند که پس از مراجعه به پزشک متخصص ، روش های درمانی متعدد قبل که بر روی رشد مو امتحان می گردد ، جواب ندهد ، در واقع راهکار کاشت و پیوند مو گزینه آخر جهت رفع کم پشتی و طاسی مو در مردان می باشد ، در ریزش موی ارثی و هورمونی ، پس از توقف فرآیند ریزش مو ، می توان به کاشت مو اقدام کرد ، از این رو در این مقاله ، سن پیوند مو در مردان مورد بررسی قرار گرفته شده است.

سن پیوند مو در مردان چقدر است ؟

سن پیوند مو در مردان

دررابطه با سن پیوند مو در مردان می توان عنوان نمود که جهت پیوند مو هنگامی باید اقدام کرد که ریزش موها الگوی ثابتی پیدا کند و تاحد ممکن کاهش یابد،زیرا اگر باوجود عارضه ی ریزش مو به کاشت مو اقدام گرد، باوجود مقاوم بودن موهای پیوندی در برابر عارضه ی ریزش مو ، با ریزش موهای جدید،عمل پیوند مو بی فایده خواهد بود و نمایی غیرطبیعی از مو در ناحیه ی سر فرد ایجادخواهد شد، همچنین پیوند مو باید در سنی انجام شود که فرد از نتایج کاشت مو ،انتظارات معقولی داشته باشد، زیرا به دلایلی چون محدود بودن بانک مو در فرد،امکان ریزش مجدد موها در فرد و… نمیتوان با عمل کاشت مو ،تراکمی درحد موهای جوانی فرد ایجاد کرد، لذا سن مناسب پیوند مو در مردان باید سنی باشد که رضایت نسبی از این عمل برای فرد ایجاد گردد.

سن پیوند مو در مردان چقدر است ؟

سن پیوند مو

اگر چه به دلیل سبک زندگی امروزی ، سن ریزش مو در مردان به کمتر از ۲۰ الی ۲۳ سال رسیده است، اما بهتر است تا زمان ۳۰ سالگی جهت پیوند مو در مردان صبر کرد ؛ با این عمل ریزش مو کاهش خواهد یافت و با دیدی منطقی می توان عمل کاشت مو را رضایت بخش دانست.

با بالا رفتن سن مردان ، از شور و هیجان دوران جوانی کمتر می شود لذا در سنین ۳۰ سالگی به بعد داشتن موهایی که ظاهری مطلوب در فرد ایجاد می کنند ، به نظر فرد منطقی و قابل قبول خواهد بود.

سن پیوند مو در مردان چقدر است ؟

 

چنانچه جهت کاشت موی طبیعی در سنین کمتر از ۳۰ سالگی ، فرد اصرار داشته باشد، این امر شدنی خواهد بود اما ماندگاری نتایج حاصل از کاشت ممکن است دچار دست خوش تغییرات نامطلوبی گردد که عواقب آن بر عهده ی خود بیمار خواهد بود، لذا اگر پزشک معالج از انجام عمل پیوند در این سنین، خودداری می کند نباید با اصرار بیش از حد وی را به کاری غیر علمی وا داشت.

سن پیوند مو در مردان | سن کاشت مو در مردان | سن مناسب پیوند مو

پزشک متعهد و با تجربه باید با مشاوره و راهنمایی های لازم ، فرد را از عواقب درخواست های خود مطلع سازد و روش های جایگزین و مناسب را ارائه نماید.

حداقل سن پبوند مو چقدر است ؟

همانطور که گفته شد پزشکان حداقل سن پیوند مو برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند مشخص کرده اند، در واقع آنها تعیین کرده اند که افرادی که الگوی مناسبی برای ریزش موی آنها تعیین نشده و یا آنقدر جوان هستند که می توان با روش های ترمیم مو مشکل آنها را برطرف کرد به سراغ پیوند مو نروند. به عبارتی افرادی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند نمی توانند گزینه مناسبی برای پیوند مو باشند. در واقع تا زمانی که پزشکان علت ریزش مو را پیدا نکنند نمی توانند اطمینان دهند که شما به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

سن پیوند مو در مردان | سن کاشت مو در مردان | سن مناسب پیوند مو

سن مناسب برای پیوند موی طبیعی

نکته ای که در رابطه با پیوند موی طبیعی وجود دارد این است که پزشکان برای سنین کمتر از ۳۰ سال این عمل را انجام نمی دهند و همواره از روش های ترمیم مو استفاده می کنند. دلیل انجام این کار هم این است که در سنین قبل از ۳۰ سال هنوز الگوی مناسبی برای ریزش موی افراد به وجود نیامده و پزشک نمی تواند دلیل درست ریزش مو را پیدا کند از همین رو سن مناسب برای پیوند موی طبیعی را حداقل ۳۰ سال تعیین کرده اند تا همه چیز به حالت عادی برگردد و اگر مویی باقی مانده باشد ریزش کند.

سن پیوند مو در مردان | سن کاشت مو در مردان | سن مناسب پیوند مو

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم