مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن مناسب برای کاشت موی طبیعی

سن مناسب برای کاشت موی طبیعی
  • 23 اکتبر 2018
  • 1102 بازدید
  • بدون نظر

سن مناسب برای کاشت موی طبیعی

همانطور که میدانید کاشت مو امروزه یکی از موثرترین و بهترین راه برای درمان ریزش مو می باشد و بسیاری از افراد خصوصا درصد بالایی از مردان برای درمان به سراغ این روش می روند. متاسفانه شما نیز افراد زیادی را در جامعه مشاهده کرده اید که در سنین جوانی دچار ریزش مو شده اند و مجبورند برای درمان به کلینیک های بسیاری مراجعه کنند در این رابطه باید بگوییم که پزشکان همواره برای کاشت مو سنی را مشخص کرده اند و سن مناسب برای کاشت موی طبیعی را حداقل ۳۰ سال می دانند. اما به این مسئله فکر کرده اید که چرا برای انجام این عمل سنی مشخص شده است؟ با ما همراه باشید.

سن مناسب برای کاشت موی طبیعی

سن مناسب برای کاشت موی طبیعی

طبق مطالبی که اشاره کردیم امروزه شاهد این مسئله هستیم که جوانان بسیاری به دلایل بسیار زیادی که وجود دارد دچار ریزش مو می شوند اما نکته ای که در رابطه با کاشت موی طبیعی وجود دارد این است که پزشکان برای سنین کمتر از ۳۰ سال این عمل را انجام نمی دهند و همواره از روش های ترمیم مو استفاده می کنند. دلیل انجام این کار هم این است که در سنین قبل از ۳۰ سال هنوز الگوی مناسبی برای ریزش موی افراد به وجود نیامده و پزشک نمیتواند دلیل درست ریزش مو را پیدا کند از همین رو سن مناسب برای کاشت موی طبیعی را حداقل ۳۰ سال تعیین کرده اند تا همه چیز به حالت عادی برگردد و اگر مویی باقی مانده باشد ریزش کند.

سن مناسب برای کاشت موی طبیعی

سن کاشت موی طبیعی

مطمئنا این سوال ذهن شما را به خود مشغول کرده است که اگر بدون در نظر گرفتن سن مناسب برای کاشت موی طبیعی این عمل را انجام دهیم چه اتفاقی می افتد. در این راستا باید بگوییم که اگر پزشکان نتوانند دلیل مناسب برای ریزش موی افراد پیدا کنند نمیتوانند روش درستی را برای کاشت مو انتخاب نمایند در نتیجه کاشت مو به روشی دلخواه انجام می شود و باعث می شود موهایی که کاشت شده اند پس از مدتی دچار ریزش شود و علاوه بر آن نواحی دیگر که ریزش نداشته اند بریزند. در واقع این مسئله به نوعی حساسیت برمیگردد که پوست در برابر یک عامل خارجی نشان می دهد. از همین رو همواره توصیه می شود که همه ی نکات مربوط به کاشت موی طبیعی را دقت کنید تا به آن چیزی که میخواهید برسید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم