مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

حداکثر سن ریزش مو چقدر است ؟

سن ریزش مو
  • 12 سپتامبر 2018
  • 2347 بازدید
  • بدون نظر

حداکثر سن ریزش مو چقدر است ؟

ریزش مو در هر فردی به علت های مختلفی به وجود می آید که علت های ژنتیکی و ارثی و هورمونی از مهمترین علت های ریزش مو در افرادی با سنین مختلف هستند، سن افرادی که دچار ریزش مو می شوند در درمان و ریشه یابی علت ریزش موی آنها نقش تعیین کننده دارد و باید دید حداکثر سن ریزش مو چقدر است ؟

سن ریزش مو

سن ریزش مو در هر فردی با توجه به عللی که موجب ریزش موی وی شده است بسیار متفاوت خواهد بود و تا علت ریزش مو در سنین مختلف شناسایی نگردد نمی توان درمانی مناسب را جهت کنترل و رفع این ریزش اتخاذ نمود.

سن ریزش مو

سن شروع ریزش مو

امروزه به دلیل تغییراتی که در شرایط زندگی افراد جامعه ایجاد شده است سن شروع ریزش مو نیز بسیار پایین آمده است و نوجوانان نیز به دلایل مختلفی چون استرس و مشکلات ژنتیکی و هورمونی دچار ریزش مو خواهند شد.

حداکثر سن ریزش مو

ریزش مو مسئله ای می باشد که به طور مداوم برای افراد به وجود می آید اما اگر فردی تحت تاثیر ژنتیک یا تغییرات هورمونی و یا کمبود تغذیه دچار ریزش مو گردد در سنین ۳۵ تا ۴۰ سالگی به بالاترین حد ریزش مو خواهد رسید.

سن ریزش مو

سن پایان ریزش مو

ریزش مو به دلیل اینکه عارضه ای می باشد که به دلایل مختلفی به وقوع می پیوند و مسیر درمان آن طولانی خواهد بود بنابراین نمی توان سن مشخصی را به عنوان پایان ریزش مو تعیین کرد و اگر ریزش مو به موقع کنترل و درمان نگردد تا مدتها ادامه خواهد داشت و منجر به از دست دادن کل مو خواهد شد.

سن شروع ریزش موی ژنتیکی

ریزش مو به طور روزانه امری عادی می باشد اما امروزه وجود استرس های زندگی و تغییرات هورمونی و تاثیر ژنتیک بر افراد موجب شده است تا ریزش مو از سنین ۱۷ تا ۲۰ سالگی در نوجوانان شروع گردد و باعث ایجاد کم مویی در آنها شود که این مسئله بر روی آنها تاثیر زیادی خواهد داشت.

سن ریزش مو

در افرادی که ریزش مو در سنین پایین آغاز شده باشد نمی توان در همان سنین کاشت مو را انجام داد زیرا کاشت مو باید در مراحل پایانی ریزش مو و در سنی انجام بگیرد که ریزش مو کنترل شده باشد تا موهای کاشته شده نیز دچار ریزش نشوند و به دلیل تغییر فرم چهره بتوان کاشت مویی با حالت طبیعی را برای تمام عمر فرد ایجاد نمود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم