مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

چرا سن ریزش مو در جوانان پایین آمده است ؟

سن ریزش مو در جوانان
  • 18 نوامبر 2018
  • 350 بازدید
  • بدون نظر

چرا سن ریزش مو در جوانان پایین آمده است ؟

بسیاری از ما بر این عقیده هستیم که ریزش مو تنها در افراد مسن و پیر اتفاق می افتد و جوانان هیچگاه دچار ریزش مو نمی شوند. در این راستا باید بدانید که این یک باور کاملا غلط می باشد زیرا همواره مشاهده می کنیم که جوانان زیر ۲۰ سال نیز دچار ریزش مو می شوند. از همین رو باید بگوییم که این روزها به دلایل مشکلات بسیاری که جوانان با آن دست و پنجه نرم می کنند سن ریزش مو در جوانان بسیار پایین آمده و میانگین آن به ۲۵ سال نیز میرسد. از همین رو در اغلب موارد پزشکان توصیه می کنند که به پیشگیری بپردازید و با مراقبت های لازم از بروز این مشکل جلوگیری کنید.

سن ریزش مو در جوانان

دلیل پایین آمدن سن ریزش مو در جوانان

برای اینکه بدانید دلیل پایین آمدن سن ریزش مو در جوانان چیست باید در ابتدا یک بررسی جامع و کاملی از دلایلی که باعث بروز این مشکل می شود انجام دهید. در بسیاری از مسائل این مشکل ناشی از مشکلات ژنتیکی می باشد، همچنین این مسئله میتواند از تغییرات هورمونی و همچنین سایر مشکلاتی که آنها در جامعه با آن درگیر هستند نشات بگیرد. دقت داشته باشید اینکه افراد برای حالت دادن موهای خود از انواع روش های حرارتی و… استفاده می کنند میتواند بر روی ریزش مو تاثیر بگذارد. نکته ی منفی این است که وقتی افراد با ریزش مو مواجه می شوند مشکلات دیگری همچون مشکلات روحی و افسردگی نیز به سراغ آن می آید.

سن ریزش مو در جوانان

درمان ریزش مو در جوانان

پس از اینکه نسبت به علت پایین آمدن سن ریزش مو در جوانان اطلاعات کاملی پیدا کردید مهمترین مسئله ای که وجود دارد این است که بتوانید این مشکل را درمان کنید. در اکثر مواقع پزشکان بر این عقیده هستند که بهترین راه برای کسانی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند این است که از روش هایی همچون تقویت مو با روز مزوتراپی و… استفاده کنند زیرا همچنان الگوی مناسبی برای ریزش موهای آنان به وجود نیامده و نمیتوان انتظار نتیجه ای مطلوب را داشت همچنین این مسئله میتواند باعث ریزش بانک موی افراد نیز بشود.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم