مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو در مردان تا چه سنی ادامه دارد ؟

سن ادامه داشتن ریزش مو
  • 9 سپتامبر 2018
  • 1762 بازدید
  • بدون نظر

ریزش مو در مردان تا چه سنی ادامه دارد ؟

آگاهی از روند شروع و پایان عارضه ی ریزش مو به فرد این امکان را می دهد که با برنامه ریزی اصولی و با مراقبت های لازم پس از درمان توسط پزشک متخصص ، تا حد ممکن از ریزش بیشتر موها جلوگیری کند ، در همین راستا در این مقاله ، سن ادامه داشتن ریزش مو در مردان مورد بررسی قرار گرفته شده است.

دلایل ریزش مو در مردان

ژنتیک ، افزایش سن ، تغذیه ی ناسالم ، آلودگی آب و هوا ، اختلالات تیروئید ، چاق و لاغر شدن های سریع ، انجام جراحی های سنگین ، شیمی درمانی ، دیابت ، مصرف برخی داروها ، بیهوشی های طولانی مدت ، سوختگی ، کم خونی شدید و …. برخی از دلایل ریزش مو در مردان می باشند.

سن ادامه داشتن ریزش مو

ریزش مو در مردان

عارضه ی ریزش مو در مردان به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد که در این میان زمینه ی ارثی و ژنتیکی از اصلی ترین دلایل ریزش مو در آنها خواهد بود و با توجه به شدت آن ممکن است فرد به طاسی درجه ۱ الی ۷ دچار گردد که در هر مرحله با مراجعه به پزشک متخصص می توان تا حدودی از پیشروی این عارضه جلوگیری کرد.

سن ادامه داشتن ریزش مو در مردان

هنگامی که فرد دچار ریزش مو می گردد ، با توجه به عامل ایجاد کننده ، عارضه ی ریزش مو از یک سنی شروع می شود ، در سنین بالاتر اوج پیدا می کند و پس از آن به طور آهسته ، در سنین مشخصی قطع می گردد ، اینکه مشکل ریزش مو در مردان تا چه سنی ادامه خواهد داشت به عامل ایجاد کننده ی آن بستگی دارد ، زیرا در انواع ریزش مو ، به دلیل متفاوت بودن واکنش بدن افراد مختلف به عامل ایجاد کننده ، سن شروع ، سن اوج و ادامه داشتن ریزش مو و پایان آن متفاوت خواهد بود و نمی توان گفت که در چه سنی این تغییرات رخ می دهد.

سن ادامه داشتن ریزش مو

درمان ریزش مو در مردان

به منظور درمان عارضه ی ریزش مو در مردان به جای امتحان کردن روش های خانگی و غیراصولی ، در اولین فرصت ممکن باید به پزشک متخصص پوست و  کاشت مو مراجعه کرد زیرا چنانچه به موقع بتوان عامل ایجاد کننده ی ریزش مو را در شناسایی و برطرف نمود ، می توان از ریزش بیشتر موها نیز جلوگیری کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم