مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سندروم موهای که شانه نمیشوند !!!

سندروم موهای که شانه نمیشوند
  • 31 اکتبر 2018
  • 823 بازدید
  • بدون نظر

سندروم موهای که شانه نمیشوند !!!

آشنایی با آسیب های مختلف که سلامت موها را تهدید میکنند باعث می شود تا افراد بتوانند به خوبی از موهایشان مراقبت کنند و با مراقبت های لازم از آسیب های احتمالی که به وجود می آید پیشگیری نمایند. از میان آسیب های احتمالی که ممکن است برای موها به وجود آید سندروم موهای که شانه نمیشوند یکی از مشکلاتی است که ممکن است بسیاری از افراد با آن آشنایی نداشته باشند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا شما را با آن آشنا کنیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

سندروم موهای که شانه نمیشوند

سندرو م موهای که شانه نمیشوند !!!

همانطور که میدانید بیماری های زیادی برای موها وجود دارد که شاید بسیاری از افراد با آن آشنایی نداشته باشند. از میان مشکلات زیادی که ممکن است برای موها به وجود آید سندروم موهای که شانه نمیشوند یا سندروم موهای شانه نشونده یکی از بیماری هایی است که ممکن است برخی بیماران در سنین مختلف به آن دچار شوند. البته احتمال بروز این بیماری در سنین کودکی بیشتر خواهد بود.

سندروم موهای که شانه نمی شوند بیماری ژنتیکی است به همین دلیل از والدین به کودک انتقال خواهند یافت و متاسفانه نمیتوان از آن پیشگیری کرد. افرادی که دچار این سندروم هستند نمی توانند موهایشان را شانه کنند و در واقع موهایشان دچار شکنندگی می شود. یکی از نشانه های اصلی این بیماری نازک و شکننده بودن موهاست. همچنین این سندروم باعث روشن شدن موها هم خواهد شد.

مشکلات موهای که شانه نمیشوند

خوشبختانه سندروم موهای که شانه نمی شوند مشکلات روحی و روانی برای فرد ایجاد نمیکند و افرادی که دچار این سندروم میشوند فقط در شانه کردن موها مشکل خواهند داشت و همان طور که گفتیم باعث خشکی و شکنندگی موها خواهد شد. به جز این موارد افرادی که دچار این بیماری میشوند مشکلات دیگر را تجربه نخواهند کرد.

سندروم موهای که شانه نمیشوند

درمان مشکل موهای که شانه نمیشوند

متاسفانه برای درمان سندروم موهای که شانه نمیشوند در حال حاضر روش موثری وجود ندارد که این افراد بتوانند با استفاده از آنه به نتایج قابل قبول و حتمی دست پیدا کنند. اما به طور کلی در میان روش های مختلفی که وجود دارد مصرف ویتامین بیوتین میتوانند تا حدی وضعیت موها را بهتر کند.

علاوه بر این افرادی که دچار این بیماری می شوند می توانند با مصرف نیترات نقره هم به نتایجی دست یابند. البته بهتر است بدانید سندروم موهای که شانه نمی شوند در برخی موارد با افزایش سن به راحتی برطرف می شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4/5 - (1 امتیاز)
4/5 - (1 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم