مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سرم تقویتی مو برای خانم ها

سرم تقویتی مو
  • 4 نوامبر 2018
  • 934 بازدید
  • بدون نظر

سرم تقویتی مو برای خانم ها

همانطور که میدانید مو یکی از اصلی ترین بخش های زیبایی محسوب می شود و اگر با مشکلی مواجه شود بلافاصله باید به سراغ درمان رفت. یکی از راه هایی که پیش روی افراد قرار دارد استفاده از سرم تقویتی مو می باشد. این سرم ها میتواند زیبایی و درخشندگی را دوباره به موها برگرداند و همچنین از تارهای مو در برابر آلودگی هوا و همچنین نور خورشید محافظت کند. علاوه بر تمامی مواردی که در رابطه با آنها ذکر کردیم باید بدانید که سرم تقویتی مو به منظور ترمیم موهای آسیب دیده و خشن و سخت نیز استفاده می شودو نتیجه بخش خواهد بود.

ترمیم مو

سرم تقویتی مو

طریقه عملکرد سرم تقویتی مو

اگر بخواهیم در رابطه با طریق عملکرد سرم تقویتی مو بگوییم باید در جریان باشید که این سرم ها میتواند از گرمایی که وسایل حرارتی مانند سشوار و اتوی مو به تارهای مو وارد می کند جلوگیری می کند. در واقع سرم به صورت یک لایه ملایم عمل می کند و رطوبت مو را حفظ می کند و همچنین از به وجود آمدن الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند. در واقع سیلیکون هایی که در سرم مو وجود دارد حس نرمی و ابریشمی و مراقیت را در مو به وجود می آورد و باعث می شود که افراد همان حس گذشته را داشته باشند و شانه زدن برایشان راحت باشد.

سرم تقویتی مو چه مزایایی دارد؟

مطمئنا انجام هر عملی و روش درمانی می تواند تاثیر بسیار زیادی در رسیدن به نتیجه دلخواه داشته باشد اما تاکنون فکر کرده اید که آیا این مزایا هستند که شما را به سمت آن روش میکشانند یا به دلیل عوارض کمتر به سراغش می روید؟ در این قسمت در نظر داریم تا در رابطه با مزایای سرم تقویتی مو توضیحاتی شرح دهیم:

  • سرم ها می توانند در روشن شدن رنگ مو و همچنین درخشندگی آنها نقش بسیار زیادی داشته باشند.
  • این سرم ها در از بین بردن وز شدگی و همچنین ژولیدگی مو موثر هستند.
  • سرم تقویتی مو خشکی و زبری موها را از بین می برد و رطوبت مو را بعد از سشوار کشیدن حفظ می کند.
  • از موها در برابر آلودگی ها و همچنین نور خورشید محافظت می کند.

سرم تقویتی مو

روش استفاده از سرم تقویتی مو

دقت داشته باشید برای اینکه بتوانید از سرم تقویت مو استفاده کنید و به نتیجه برسید باید در ابتدا موهای خود را با شامپو بشویید و آبکشی کنید و سپس آن را خشک نمایید و در نهایت به سراغ سرم مو بروید. باید بدانید که این سرم ها نیاز به آبکشی ندارد و باید بر روی سر باقی بماند. نکته ی دیگری که باید بگوییم این است که این سرم ها را نباید بر روی کف سر بزنید زیرا باعث چرب شدن می شود.

سرم تقویتی مو برای خانم ها

معمولاً اغلب خانم ها برنامه های خاصی برای تقویت موی خود دارند، سرم تقویتی مو از جمله مواردی است که در بین خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد، تقویت موی سر با سرم مو از بهترین نوع تقویت می باشد که ریشه موی سر را تحت تاثیر مواد مغذی کاملا رشد و بهبود می بخشد و از ریزش های ناگهانی یا مقطعی جلوگیری خواهد کرد. برای استفاده از این نوع سرم تقویتی مو برای خانم ها توجه داشته باشید که با آگاهی کامل و شناخت کافی از آن استفاده نموده و طرز صحیحی استفاده از آن را رعایت نماید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم