مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی

زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی
  • 29 اکتبر 2018
  • 372 بازدید
  • بدون نظر

زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی

همانطور که میدانید در حال حاضر به علت اینکه پیشرفت های زیادی در پزشکی به وجود آمده است روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای رفع مشکل ریزش مو و افزایش زیبایی موها از آن استفاده کرد که یکی از بهترین آن ها کاشت مو است. با استفاده از کاشت مو میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از موها جدید را در سر بیماران پیوند زد و بعد از مدتی شاهد رویش آن بود. برای استفاده از این روش باید به زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی توجه داشت در غیر اینصورت موها رشد مناسبی نخواهند داشت.

زمان مناسب برای کاشت مو

برای این که با استفاده از روش های کاشت مو بتوان به نتایج دلخواه و مناسب دست پیدا کرد باید به یک سری نکات توجه داشت در غیر اینصورت احتمال ریزش مو ها بعد از کاشت افزایش خواهد یافت و حتی ممکن است شاهد عوارض مختلف باشیم. یکی از مهمترین مواردی که حتما باید آن را رعایت کرد زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی است که متاسفانه در برخی موارد به آن توجه نمی شود.

زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی

انجام کاشت مو در سنین مناسب باعث میشود تا احتمال ریزش مو ها به حداقل ممکن برسد. علت این موضوع این است که متخصصان برای کاشت مو به استخراج فولیکول های سالم میپردازند و در صورتی که زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی نرسیده باشد این امکان وجود دارد که موهای استخراج شده مستعد ریزش باشند و بعد از چند سال دچار ریزش شوند.

زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی چه زمانی است ؟

زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد به همین دلیل بهتر است حتما بیمار قبل از هر چیز به پزشک مراجعه کند تا بررسی های مختلف برای امکان کاشت مو انجام شود. اما بطور کلی افرادی که قصد دارند از روش های کاشت مو استفاده کنند باید حداقل ۳۰ سال سن داشته باشند تا بتوان الگوی ریزش موی سر بیمار را پیش بینی نمود. بهتر است بدانید برای کاشت مو معمولا حداکثر سن وجود ندارد یعنی افراد بالای ۵۰ سال هم در صورتی که شرایط کافی داشته باشند میتوانند با استفاده از کاشت مو شاهد افزایش موهای خود باشند.

زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی

عوارض کاشت مو چیست ؟

توجه به زمان مناسب برای کاشت موی طبیعی باعث میشود تا عوارض کاشت مو کاهش پیدا کند و شاهد بهترین نتایج ممکن باشیم اما به طور کلی به علت اینکه در روش های کاشت مو از جراحی و در برخی موارد بخیه استفاده میشود ممکن است در برخی موارد شاهد عوارضی مانند خونریزی، عفونت، جای بخیه و زخم، بی حسی سر، ریزش موهای کاشته شده و عوارض این چنینی باشیم.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم