مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زمان مناسب برای رنگ مو

زمان مناسب برای رنگ مو
  • 4 نوامبر 2018
  • 318 بازدید
  • بدون نظر

زمان مناسب برای رنگ مو

خانم ها به علت این که برای زیبایی خود اهمیت زیادی قائلند دائما از روش هایی استفاده میکنند که باعث افزایش زیبایی شان شود. یکی از این روش ها استفاده از رنگ مو است که در بسیاری از مواقع تاثیر زیادی در افزایش زیبایی دارد اما متاسفانه در صورتی که برای انجام آن به نکات مهم دقت نشود می تواند آسیب های مختلفی را به وجود آورد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم اگر جزء افرادی هستید که دائما به رنگ کردن موهای خود میپردازید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با زمان مناسب برای رنگ مو و نکات لازم برای رنگ کردن مو آشنا شوید.

تقویت مو و ترمیم مو

زمان مناسب برای رنگ مو

زمان مناسب برای رنگ مو

بسیاری از افراد که دائما از رنگ های شیمیایی استفاده میکنند تصورشان این است که رنگ مو هیچ ضرری برایشان ندارد و میتوانند هر چند دفعه که دلشان میخواهد در ماه رنگ موهایشان را عوض کنند اما با توجه به این که رنگ مو دارای مواد شیمیایی است نمیتوان آن را به هیچ وجه بی عارضه دانست به همین دلیل توجه به زمان مناسب رنگ مو اهمیت زیادی دارد و حتما باید به آن توجه شود.

یکی از نکاتی که باید برای رنگ کردن موها به آن توجه شود این است که موهایتان را حتما هر چند ماه یکبار رنگ کنید و اجازه دهید بین دفعات مختلف فاصله ایجاد شود تا موها به نوعی استراحت کنند و عوارض مختلف رنگ مو کاهش پیدا کند. رنگ کردن موها به صورت ماهانه مشکلات زیادی برای فرد به وجود خواهد آورد به طوری که احتمال ریزش مو و مشکلات این چنینی را افزایش خواهد داد.

زمان مناسب برای رنگ مو

نکات مهم برای استفاده از رنگ مو

برای استفاده از رنگ مو به هیچ وجه نباید اجازه دهید که بیش از حد روی موهایتان بماند چون این کار باعث به وجود آمدن آسیب های مختلف برای مو و پوست سر خواهد شد. متاسفانه در بسیاری از آرایشگاه ها رنگ مو بیش از زمان استاندارد و توصیه شده روی سر فرد باقی می ماند که همین باعث میشود عوارض استفاده از رنگ های مو افزایش پیدا کند.

علاوه بر این باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد از دکلره قبل از رنگ کردن استفاده نکنید چون دکلره آسیبی به مراتب بیشتر از رنگ ها به مو وارد خواهد کرد.

زمان مناسب برای رنگ مو

زمان مناسب برای رنگ مو

استفاده از رنگ مو گیاهی

استفاده از رنگ مو های گیاهی گزینه ی مناسبی برای رنگ کردن مکرر موها به حساب می آید به همین دلیل اگر عادت دارید موهایتان را دائما رنگ کنید بهتر است رنگ های گیاهی را هم امتحان کنید. قهوه، حنا و روناس از گیاهانی هستند که میتوان با استفاده از آن ها به رنگ کردن موها پرداخت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم