مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زمان رویش مو بعد از کاشت

زمان رویش مو بعد از کاشت
  • 15 سپتامبر 2018
  • 1606 بازدید
  • بدون نظر

زمان رویش مو بعد از کاشت

یکی از سئوالات متداولی که ذهن افرادی که قصد انجام کاشت مو را دارند به خود مشغول می نماید مدت زمان رویش موها بعد از کاشت می باشد که آنها در مورد زمان طی شدن این مراحل که منجر بر ایجاد رشد تکمیلی موها خواهد شد نگرانی زیادی دارند اما مدت زمان رویش مو بعد از کاشت چه مقدار خواهد بود.

رویش مو بعد از کاشت

موهای کاشته شده هر بیماری با استفاده از هر گونه روش کاشت به طی مراحلی نیاز دارد تا به رشد نهایی و طبیعی خود برسد و پس از ریزشی که خواهد داشت و قرار گرفتن در فاز خواب به رشد خود ادامه خواهد داد و پس از طی این مرحله دیگر دچار ریزش نخواهد شد.

زمان رویش مو بعد از کاشت

عوامل موثر بر رویش مو بعد از کاشت

موهای هر فردی پس از کاشته شدن طی سه هفته پس از کاشت دچار ریزش می شوند و در فاز خواب چند ماهه خواهند رفت که در این زمان حساس استفاده از داروها و تزریق های تقویت کننده مو و توجه به تغذیه موها را سریعتر وارد فاز رشد خواهد ساخت .

دلیل ریزش مو بعد از کاشت و رویش مجدد آنها

موهای کاشته شده به دلیل شوک وارد شده به آنها و همچنین تحت فشار قرار گرفتن بعد از گذشت مدتی از کاشت دچار ریزش خواهند شد و در فاز استراحت قرار خواهند گرفت و در صورتی که فولیکول های آنها دچار تخریب نشده باشند پس از طی این مرحله رشدی طبیعی و دائمی خواهند داشت.

زمان رویش مو بعد از کاشت

رویش نهایی مو بعد از کاشت مو

موی کاشته شده پس از طی کردن مرحله ریزش و قرار گرفتن در مرحله خواب دوباره وارد فاز رشد خواهد شد و در اغلب بیماران طی کردن این مراحل ۶ ماه پس از گذشت پیوند مو زمان خواهد برد و پس از ۶ ماه موها به رشد نهایی و دائمی خود می رسند که پس از این دوران قابلیت کوتاهی و رنگ کردن خواهند داشت.

سرعت رشد موها بعد از کاشت مو

به طور طبیعی موی هر انسانی در هر ماه رشدی معادل ۱/۲۵ سانتیمتر دارد و هر چه موها بلندتر باشند رشد مو کمتر می گردد اما در مورد موهای کاشته شده پس از تکمیل چرخه رشد آنها رشد این موها به طور ماهیانه نصف این مقدار خواهد بود و پس از طی چند ماه آنها به رشد طبیعی و حدود ۱ تا ۲ سانتی متر خواهند رسید که این رشد تا آخر عمر فرد ادامه خواهد داشت.

زمان رویش مو بعد از کاشت

رویش نهایی موهای کاشته شده در هر بیماری به فاکتورهای زیادی چون وضعیت سلامت موهای وی ، سن بیمار ، روش کاشت مو و مراقبت های پس از کاشت بستگی دارد و هر چه شرایط بهتری برای رشد فولیکول های مو فراهم گردد چرخه تکامل رشد آنها کوتاه تر خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم