مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زاویه ی کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد

زاویه ی کاشت مو
  • 13 آگوست 2018
  • 742 بازدید
  • بدون نظر

زاویه ی کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد

چنانچه فردی به عمل کاشت و پیوند مو نیاز داشته باشد ، اگر از بانک موی مناسب و قوی برخوردار باشد ، با انتقال فولیکول های مورد نیاز جهت ایجاد تراکم مناسب در نواحی ریزش کرده ، می توان موهای از دست رفته ی فرد را پس از پیوند و تکمیل فرآیند رشد طی چند ماه بعد ، بازیابی کرد ، در همین راستا ، در این مقاله بررسی خواهد شد که زاویه ی کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد ؟

زاویه ی کاشت مو

کاشت مو

در عمل زیبایی کاشت مو ، فولیکول های زنده ی مو از بانک موی پشت سر فرد با روش مناسب برداشته شده و در ناحیه ی جلوی سر کاشته می شوند.

زاویه ی کاشت مو

زاویه ی کاشت مو

در رابطه با زاویه ی کاشت مو می توان عنوان نمود که پس از برداشت فولیکول های پیوندی ، پزشک متخصص با دقت زیادی در خط رویشی طبیعی که برای فرد طراحی می کند ، شروع به کاشت فولیکول ها در جهت موهای طبیعی فرد می کند ، با این کار موها پس از رشد حالت طبیعی و هماهنگ با سایر موهای فرد خواهد داشت و قابل تشخیص نخواهند بود ، لذا جهت کاشت فولیکول های پیوندی با زاویه ی مناسب در یک ناحیه از سر ، ضخامت ، رنگ ، حالت خواب و جهت دیگر موهای طبیعی فرد مورد توجه قرار می گیرد تا با توجه به آنها هماهنگ ترین فولیکول ها انتخاب و پیوند زده شوند.

زاویه ی کاشت مو

چنانچه جهت صحیح خواب و زاویه ی صحیح کاشت مو در زمان پیوند رعایت نگردد ، موها با زاویه ی صحیح رشد نخواهند کرد و پس از بلند شدن حالت نامنظمی ایجاد خواهند کرد.

زاویه ی صحیح کاشت مو به هنگام پیوند فولیکول مو در ابرو نیز بسیار مهم می باشد زیرا در یک ابرو ، سه زاویه ی کاشت مو وجود دارد که با توجه به سه زاویه متخصص باید به کاشت فولیکول ها در ابرو بپردازد.

رعایت زاویه کاشت مو و حالت خواب صحیح موها ، جهت حالت دهی به موها پس از رشد کامل فولیکول های پیوندی ، بسیار مهم و تاثیرگذار می باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم