مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مژه بعد از کاشت مژه

ریزش مژه بعد از کاشت مژه
  • 3 اکتبر 2018
  • 807 بازدید
  • بدون نظر

ریزش مژه بعد از کاشت مژه

برخی افراد به دلایل مختلفی ، از تعداد مژه کافی برخوردار نیستند و یا اینکه به طور کامل مژه های آنان ریزش کرده است ، از این رو می توانند با عمل کاشت مژه ، از مژه هایی حجیم و پرپشت بهره مند شده و بر زیبایی چشم و چهره خود بیفزایند ، در همین راستا در این مقاله ، ریزش مژه بعد از کاشت مژه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل کاشت مژه

در یک عمل کاشت مژه که حدود ۱ الی ۳ ساعت طول می کشد ، فولیکول هایی از کنار گوش برداشته شده و در حاشیه ی پلک با ایجاد سوراخ هایی به کمک سوزن جراحی ، پیوند زده می شوند ، از آنجا که به طور طبیعی در پلک بالا حدود ۱۰۰ عدد تار مژه وجود دارد و در پلک پایین حدود ۶۰ تار مژه ، لذا افزودن حتی ۶ الی ۱۰ عدد مژه به خط مژه در تراکم این ناحیه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

ریزش مژه بعد از کاشت مژه

تراکم بالای مژه در عمل کاشت مژه

افرادی که به علت ریزش بخشی زیادی از مژه ی خود، خواهان تراکم بیشتر مژه هستند ، باید عمل کاشت مژه را طی دو الی سه جلسه انجام دهند که روش جراحی ، ویژگی های بیمار و نتیجه ی مطلوب تعیین کننده ی تعداد جلسات کاشت مژه می باشد .

ریزش مژه بعد از کاشت مژه

حدود دو هفته پس از کاشت مژه ، مژه ها شروع به ریزش می کنند ، یعنی ساقه ی مو خواهد ریخت اما فولیکول زنده ی مو در پوست باقی خواهد ماند ، به این مرحله از رشد مژه ها تلوژن گفته می شود و حالتی است که موها وارد فاز استراحت شده پس از آن شروع به رشد مجدد خواهند کرد و جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود .

ریزش مژه بعد از کاشت مژه

چنانچه تعداد زیادی از مژه های پیوندی همراه با فولیکول خود از پوست خارج شوند ، سریعا باید به پزشک معالج مراجعه کرد زیرا در اثر خروج مژه های پیوندی از پوست ، عمل کاشت مژه بی نتیجه خواهد بود

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم