مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علت ریزش مو قرص ال دی چیست ؟

ریزش مو قرص ال دی | ریزش مو قرص LD | ریزش موی سر با قرص ال دی
  • 2 دسامبر 2018
  • 799 بازدید
  • بدون نظر

علت ریزش مو قرص ال دی چیست ؟

در مورد ریزش موی باورهای غلط زیادی وجود دارد. متاسفانه بسیاری از مردم با علت ریزش مو و روش های درمان آن آشنایی کافی ندارند به همین دلیل نمی توانند به خوبی از آن پیشگیری کنند و در زمانی که به آن مبتلا میشوند هم با استفاده از روش های نامناسب ریزش موی خود را افزایش میدهند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در مطالبی که منتشر می کنیم به ریزش موهای مختلف بپردازیم تا آشنایی افراد با آن افزایش پیدا کند. ریزش مو قرص ال دی موضوعی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ریزش مو قرص ال دی

ریزش مو قرص ال دی مسئله ای است که بسیاری از افراد آن اعتقاد دارند در حالی که برخی از افراد هم تصور میکنند قرص ال دی هیچ تاثیری در ریزش مو ندارد به همین دلیل می توانند بدون نگرانی از آن استفاده کنند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که تصورتان یکی از این دو مورد است بهتر است بدانید کاملا در اشتباه هستید چون نمی توان با اطمینان از این موضوع سخن گفت.

ریزش مو قرص ال دی | ریزش مو قرص LD | ریزش موی سر با قرص ال دی

به طور کلی می توان گفت ریزش مو قرص ال دی به خودی خود صحت ندارد به همین دلیل افرادی که به استفاده از قرص ال دی می پردازند نباید نگران ریزش موهای خود باشند اما باید به این نکته هم توجه داشت که افرادی که در معرض ریزش موی ارثی قرار دارند ممکن است دچار ریزش مو با قرص ال دی شوند که این افراد باید برای رفع این مشکل به پزشک مراجعه کنند.

درمان ریزش مو قرص ال دی

ریزش مو قرص ال دی دائمی نیست به همین دلیل اگر به علت مصرف قرص الی دی دچار ریزش مو شده اید نباید نگرانی خاصی داشته باشید. خوشبختانه افرادی که با مصرف این قرص دچار ریزش مو می شوند بعد از چند وقت شاهد رشد مجدد موهای خود خواهند بود اما باید بدانید ممکن است ریزش مو به علت مشکلات ژنتیکی باشد که در این موارد باید برای رفع آن به کلینیک های زیبایی مراجعه کرد.

ریزش مو قرص ال دی | ریزش مو قرص LD | ریزش موی سر با قرص ال دی

درمان ریزش مو قرص ال دی با داروهای گیاهی

برای درمان ریزش مو قرص ال دی می توانید از داروهای گیاهی استفاده کنید. استفاده از این داروها نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و باعث می شود موهایتان رشد سریعتر داشته باشند. برای اینکه شاهد افزایش رشد موهای خود باشید میتوانید از تخم مرغ، عسل، روغن زیتون، آلوئه، روغن نارگیل، روغن جوجوبا و … به صورت موضعی استفاده کنید.

جلوگیری از ریزش مو با داروهای گیاهی

جلوگیری از ریزش مو با داروهای گیاهی مزایای فوق العاده ای دارد بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای تقویت مو هایشان از این روش استفاده کنند. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از داروهای گیاهی فقط برای پیشگیری از ریزش مو توصیه می شود به همین دلیل افرادی که دچار ریزش مو می شوند بهتر است به جای استفاده از این روش ها به پزشک مراجعه کنند تا علت ریزش مو مشخص شود.

ریزش مو قرص ال دی | ریزش مو قرص LD | ریزش موی سر با قرص ال دی

یکی از مهمترین مزایای جلوگیری از ریزش مو با گیاهان دارویی این است که برای استفاده از داروهای گیاهی لازم نیست حتما هزینه ی زیادی صرف کرد چون در بسیاری از مواقع داروهای گیاهی هزینه ی زیادی نخواهند داشت. ضمن این که می توان این اطمینان را داشت که استفاده از آن ها عارضه ی بلند مدتی به دنبال نخواهد داشت که خود این یکی از بزرگترین مزایای آن خواهیم بود.

موثرترین داروهای ریزش مو

هیچ داروی خاصی برای درمان ریزش مو یا آلوپسی وجود ندارد اما یک سری داروها جهت کمک به بهبود این نوع ریزش مو به کار می روند. کورتیکواستروئیدها موجب سرکوب سیستم ایمنی بدن می شوند و به همین دلیل مصرف آن ها برای رفع ریزش مو که مربوط به اختلالات خود ایمنی است، رایج می باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم