مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مقابله با ریزش مو در دوران بارداری خانم ها

ریزش مو در دوران بارداری
  • 18 نوامبر 2018
  • 230 بازدید
  • بدون نظر

مقابله با ریزش مو در دوران بارداری خانم ها

همانطور که میدانید بارداری یکی از حساس ترین دوران زندگی خانم ها محسوب می شود. آنها در حال تولید شگفت انگیزترین موجود زندگی خود هستند و همین مسئله باعث ایجاد تغییر و تحول بسیار زیادی در بدن آنها می شود. از جمله تغییرات هورمونی، عادت های غذایی و حتی مقدار شستشوی سر و… نکته ی جالبی که در این زمینه وجود دارد این است که در اکثر مواقع بارداری میتواند بر روی ریزش موها تاثیر بگذارد و حتی در برخی مواقع باعث خالی شدن قسمتی از سر شود. اما همواره در دنیایی زندگی می کنیم که راه های زیادی برای مقابله با ریزش مو در دوران بارداری وجود دارد که در ادامه به بررسی و معرفی آنها میپردازیم.

ریزش مو در دوران بارداری

مقابله با ریزش مو در دوران بارداری

همانطور که گفته شد ریزش مو در دوران بارداری یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن پرداخته شود همواره دلایل بسیار زیادی از جمله تغذیه نامناسب، عوامل ژنتیکی و انواع بیماری ها میتواند بر روی این مشکل تاثیر بگذارد اما خوشبختانه در دنیایی زندگی می کنیم که راه های مقابله با ریزش مو در دوران بارداری بسیار زیاد است. اغلب پزشکان بر این عقیده هستند که میتوان با استفاده از انواع ترمیم کننده های مناسب از نازک شدن موها و همچنین عدم رشد آنها جلوگیری کرد. علاوه بر این نباید موهایتان را به مدت طولانی ببندید. استفاده از داروهای درمانی در حین بارداری و حتی بعد از آن توصیه نمی شود.

ریزش مو در دوران بارداری

کاشت مو میتواند موثر باشد ؟

تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که یکی از راه های مقابله با ریزش مو در دوران بارداری کاشت مو می باشد؟ در واقع باید بدانید که در اکثر مواقع پزشکان به دلیل حساسیت بالای این عمل و همچنین حساسیت جنینی که در شکم مادر وجود دارد توصیه نمی کنند که از کاشت مو برای درمان این مسئله استفاده شود. از همین رو در نظر داشته باشید شما زمانی میتوانید از کاشت مو استفاده کنید که زایمان موفقی را پشت سر گذاشته اید و حتی دو الی سه ماه از زایمان شما نیز گذشته باشد. زیرا در اکثر مواقع بعد از زایمان مشکل ریزش مو در افراد درمان می شود.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم