مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علائم ریزش موی کششی در خانم ها

ریزش موی کششی | ریزش مو در اثر کشش | درمان ریزش موی کششی
  • 27 نوامبر 2018
  • 2586 بازدید
  • بدون نظر

علائم ریزش موی کششی در خانم ها

ریزش مو انواع مختلفی دارد به همین دلیل بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی خود حداقل یکبار با نوعی از ریزش مو روبرو شوند همین دلیل باید اطلاعات خود را در این رابطه افزایش دهند تا در مواقع لزوم بتوانند با استفاده از روش های موثر به درمان این مشکل بپردازند. ریزش موی کششی نوعی از ریزش مو است که ممکن است بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها دچار آن شوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم تا در مواقع لزوم بتوان با استفاده از آن به رفع این مشکل پرداخت.

علائم ریزش موی کششی در خانم ها

بهتر است بدانید ریزش مو در آقایان و خانم ها تا حد زیادی تفاوت دارد مثلا آقایان بیشتر دچار ریزش موی ارثی میشوند و ریزش موی کششی در آن ها کمتر دیده میشود در حالی که بسیاری از خانم ها ممکن است در طول زندگی خود دچار این نوع ریزش مو شوند. ریزش مو کششی معمولا علائم خاصی ندارد اما به طور کلی افرادی که دچار این مشکل میشوند نازک شدن موهای خود را هم مشاهده خواهند کرد.

ریزش موی کششی | ریزش مو در اثر کشش | درمان ریزش موی کششی

ریزش موی کششی به علت عادت هایی است که بسیاری از خانم ها دارند. یکی از مهمترین دلایل این نوع ریزش مو بستن محکم موهاست که همین باعث میشود آسیب های قابل توجهی به ریشه ی موها وارد شود. البته علاوه بر این وسواس جبری هم باعث ریزش مو کششی میشود. افرادی که به این نوع وسواس مبتلا هستند به صورت غیر ارادی اقدام به کندن موهای خود میکنند.

درمان ریزش موی کششی

در صورتی که ریزش موی کششی به علت بستن محکم موها به وجود آمده باشد میتوان با کنار گذاشتن این عادت به راحتی شاهد رفع این نوع ریزش مو بود. اما افرادی که دچار وسواس هستند بهتر است برای درمان آن حتما به روانشناس مراجعه کنند چون در اکثر موارد رفع عادت کشیدن موها کار چندان راحتی نیست و بسیاری از افراد از پس کنار گذاشتن آن بر نخواهند آمد.

ریزش موی کششی | ریزش مو در اثر کشش | درمان ریزش موی کششی

رفع ریزش موی کششی با داروهای گیاهی

برای درمان ریزش موی کششی باید حتما به نکاتی که گفتیم توجه داشته باشید و در صورت لزوم به پزشک مراجعه کنید اما در کنار آن میتوانید از داروهای گیاهی هم استفاده کنید تا شاهد رشد سریعتر موهای خود باشید. استفاده از داروهای گیاهی باعث میشود تا آسیب هایی که بر اثر کشیده شدن موها به وجود آمده به سرعت از بین برود به همین دلیل به شدت توصیه میشود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4.5/5 - (2 امتیاز)
4.5/5 - (2 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم