مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روشهای درمان ریزش موی هورمونی در زنان

ریزش موی هورمونی | درمان ریزش موی هورمونی | ریزش موی هورمونی زنان
  • 26 نوامبر 2018
  • 1477 بازدید
  • بدون نظر

روشهای درمان ریزش موی هورمونی در زنان

ریزش موی هورمونی مشکلی است که در آقایان بیشتر دیده میشود اما این موضوع به معنای این نیست که این نوع ریزش مو فقط مختص به آقایان باشد چون بسیاری از خانم ها هم در طول زندگی خود با این نوع ریزش مو روبرو خواهند شد. بهتر است بدانید درمان ریزش موی هورمونی کار چندان سختی نیست و با استفاده از روش هایی که در حال حاضر وجود دارد میتوان به نتایج فوق العاده ای دست یافت. در ادامه به روش های درمان ریزش مو در زنان بیشتر خواهیم پرداخت.

درمان ریزش موی هورمونی در زنان

برای درمان ریزش موی هورمونی در زنان روش های زیادی به وجود آمده است که میتوان برای دست یابی به نتایج رضایت بخش از آنها استفاده کرد. در میان روش های مختلف معمولا بسیاری از افراد ترجیح میدهند از درمان های دارویی استفاده کنند چون استفاده از داروها نه تنها عارضه ی شدید به دنبال ندارد بلکه باعث میشود فرد در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتایج دلخواه دست پیدا کند.

ریزش موی هورمونی | درمان ریزش موی هورمونی | ریزش موی هورمونی زنان

اما به طور کلی برای درمان ریزش موی هورمونی در زنان هم روش کاشت مو جزء بهترین روش ها به شمار میرود. البته این در صورتی خواهد بود که ریزش موی فرد دارای الگوی مشخص باشد چون متاسفانه الگوی ریزش موی بسیاری از خانم ها با آقایان تفاوت دارد و همین باعث میشود متخصصان نتوانند برای رفع موثر ریزش موی خانم ها از این روش استفاده کنند.

درمان ریزش موی هورمونی با فیناستراید

برای درمان ریزش موی هورمونی در زنان میتوان از داروها هم استفاده کرد. استفاده از داروهای مختلف در برخی از موارد نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت اما متاسفانه با قطع مصرف دارو مجددا ریزش مو باز میگردد. در میان داروهای مختلفی که وجود دارد فیناستراید یکی از بهترین داروها است که با استفاده از آن میتوان ریزش موی هورمونی یا آندروژنیک را مدت ها متوقف کرد.

ریزش موی هورمونی | درمان ریزش موی هورمونی | ریزش موی هورمونی زنان

استفاده از فیناستراید ممکن است در برخی از موارد عوارضی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل برای استفاده از آن بهتر است حتما به متخصصان زیبایی مراجعه شود.

پی ار پی برای درمان ریزش مو

تزریق پی ار پی مو هم روش موثری برای درمان ریزش موی هورمونی در زنان است چون این کار باعث میشود مواد تغذیه ای به سرعت در اختیار فولیکول ها قرار گیرد و موها رشد بهتری داشته باشند. این روش هم عارضه ی قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت و میتوان بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده کرد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم