مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش درمان ریزش موی شقیقه ها در زنان

ریزش موی شقیقه ها | درمان ریزش موی شقیقه | ریزش موی شقیقه زنان
  • 26 نوامبر 2018
  • 499 بازدید
  • بدون نظر

روش درمان ریزش موی شقیقه ها در زنان

ریزش مو در زنان باعث تجربه ی آسیب های روحی فراوانی میشود به طوری که درصد بسیاری زیادی از خانم ها بعد از ریزش مو دچار افسردگی و مشکلات روحی دیگر میشوند اما جای نگرانی نیست چون در حال حاضر روش های درمانی زیادی برای رفع ریزش مو در نقاط مختلف سر وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل توجهی دست یافت. ریزش موی شقیقه ها در زنان موضوعی است که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

علت ریزش موی شقیقه ها در زنان

ریزش موی شقیقه ها در زنان مشکلی نیست که بتوان با بررسی های سطحی به علت آن پی برد به همین دلیل پیشنهاد میشود در صورت این که ریزش موهایتان شدید است حتما برای بررسی علت آن به پزشک پوست و مو مراجعه کنید. باید به این نکته توجه داشته باشد که در بسیاری از موارد ریزش موهای مختلف علائم یکسانی خواهند داشت که همین باعث میشود به اشتباه بیفتید.

ترمیم مو

ریزش موی شقیقه ها | درمان ریزش موی شقیقه | ریزش موی شقیقه زنان

مشکلات هورمونی میتواند یکی از علل اصلی ریزش مو در قسمت شقیقه ها باشد که حتما باید مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر این رژیم کاهش وزن شدید هم تاثیر زیادی در ریزش موی خانم ها و مشکلات پوستی دیگر خواهد داشت به همین دلیل باید به آن توجه داشت. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که بیماری های عفونی سر، مشکلات تیروئید، مشکلات تیروئید و سایر بیماری ها هم بی تاثیر نخواهند بود.

درمان ریزش موی شقیقه در زنان

برای درمان ریزش موی شقیقه ها در زنان باید ابتدا علت آن مشخص شود چون برای رفع همه ی ریزش موها نمیتوان از روش درمانی خاص استفاده کرد. اما به طور کلی برای رفع بسیاری از ریزش موها میتوان از داروها و مکمل ها استفاده کرد تا شاهد رشد موهای جدید باشیم. البته برای ریزش موهای ارثی که کمتر در خانم ها مشاهده میشود باید از روش های موثر تر مانند کاشت مو و تزریق پی ار پی استفاده کرد.

ریزش موی شقیقه ها | درمان ریزش موی شقیقه | ریزش موی شقیقه زنان

پیشگیری از ریزش موی شقیقه ها

برای پیشگیری از ریزش موی شقیقه ها در زنان باید به سلامت خود بیشتر اهمیت دهید بدین صورت که کمتر در معرض فشار های روحی قرار گیرد و سعی کنید تا جایی که امکان دارد از ماسک های طبیعی برای تقویت موهای خود بهره بگیرید. استفاده از این ماسک ها تاثیر زیادی در تقویت موها خواهند داشت به همین دلیل نباید استفاده از آن ها را فراموش کنید.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم