مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیشگیری از ریزش موی شدید و ناگهانی

ریزش موی شدید و ناگهانی | درمان ریزش موی شدید | درمان ریزش موی ناگهانی
  • 26 نوامبر 2018
  • 511 بازدید
  • بدون نظر

پیشگیری از ریزش موی شدید و ناگهانی

افرادی که دچار ریزش مو میشوند معمولا به علت مشکلات روحی نمیتوانند به راحتی به درمان آن بپردازند به همین دلیل همیشه پیشنهاد میشود برای جلوگیری از این مشکل به سلامت موها بیشتر اهمیت داد و سعی کرد با استفاده از روش هایی که وجود دارد به تقویت مو ها پرداخت. این کار چندان سخت نیست کافی است به سلامت خود توجه بیشتری داشته باشید و به نکاتی که برای پیشگیری از ریزش موی شدید و ناگهانی اشاره میکنیم اهمیت دهید.

علت ریزش موی شدید و ناگهانی

ریزش موی شدید و ناگهانی ممکن است در هر سنی به وجود آید به همین دلیل باید برای مواجه شدن با آن کاملا آماده بود. معمولا ریزش مو در اکثر موارد نشان دهنده ی مشکل خاصی نخواهد بود به همین دلیل نباید آن دچار نگرانی شد اما بهتر است حتما برای بررسی علت آن به متخصصان زیبایی مراجعه شود چون در برخی از موارد هم ممکن است ریزش مو به علت بیماری های نهفته در بدن به وجود آمده باشد.

ریزش موی شدید و ناگهانی | درمان ریزش موی شدید | درمان ریزش موی ناگهانی

مشکلات تیروئید و بیماری های کبدی میتواند یکی از دلایل ریزش موی ناگهانی و شدید باشد اما درصد کمی از افراد به این علت دچار ریزش مو میشوند. بهتر است بدانید ریزش موی ارثی شایع ترین نوع ریزش مو است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود دچار آن خواهند شد اما علاوه بر این سوء تغذیه، استرس و اضطراب، بیماری های عفونی و … هم قطعا تاثیر زیادی در این نوع ریزش مو خواهند داشت.

پیشگیری از ریزش موی شدید و ناگهانی

برای پیشگیری از ریزش موی شدید و ناگهانی باید به بهداشت سر اهمیت زیادی دهید چون بیماری های عفونی یکی از علل شایع ریزش موی به شمار میروند. علاوه بر این باید تا جایی که امکان دارد از رژیم غذایی سالم استفاده کنید چون استفاده از غذاهای مناسب تاثیر زیادی در افزایش رشد موها خواهد داشت.
استفاده از ماسک های گیاهی هم یکی از روش های مهم برای جلوگیری از ریزش مو است که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

ریزش موی شدید و ناگهانی | درمان ریزش موی شدید | درمان ریزش موی ناگهانی

پیشگیری از ریزش مو با ماسک های گیاهی

استفاده از ماسک های گیاهی هم تاثیر زیادی در پیشگیری از ریزش موی شدید و ناگهانی به همین دلیل نباید آن را فراموش کنید. بسیاری از ماسک های گیاهی باعث ضد عفونی سر و جلوگیری از به وجود آمدن باکتری ها و عفونت های مختلف میشوند به همین دلیل استفاده از آن باعث میشود موها رشد بسیار مناسبی داشته باشند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم