مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی است ؟

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی است ؟
  • 21 اکتبر 2018
  • 395 بازدید
  • بدون نظر

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی است ؟

مسلما دیده اید که افراد زیادی به دلایل مختلف اعم از ژنتیکی، تغذیه، استرس و.. دچار ریزش ابرو شده اند. خصوصا اگر این مسئله برای خانم ها رخ دهد بلافاصله به سراغ درمان می روند در این رابطه باید بگوییم که راه های زیادی برای درمان وجود دارد اما یکی از بهترین آنها کاشت ابرو می باشد. به کمک کاشت ابرو میتوانید از شر ریزش ابرو خلاص شوید اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که ریزش ابرو بعد از کاشت اتفاق می افتد؟ آیا این امر طبیعی است؟ در این رابطه در نظر داری توضیحات بیشتری خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی است ؟

دلیل ریزش ابرو بعد از کاشت

معمولا اغلب افرادی که دچار ریزش و یا کم پشتی در ناحیه ابرو شده اند به سراغ این روش می روند و برای ترمیم نیز از این روش استفاده می کنند. اما پس از مدتی مشاهده می کنند که دچار ریزش ابرو بعد از کاشت شده اند. مطمئنا وحشت تمام وجود آنها را فرا میگیرد که پس از صرف هزینه کاشت ابرو و زمان زیاد باز هم دچار ریزش شده اند. در این رابطه باید بگوییم که نیازی نیست نگران باشید زیرا ریزش ابرو بعد از کاشت یک امر طبیعی بوده و در واقع نوعی استراحت برای فولیکول های مو برای رشد دائمی محسوب می شود.

ریزش ابرو بعد از کاشت چگونه اتفاق می افتد؟

در رابطه با ریزش ابرو بعد از کاشت باید بگوییم که حدود دو هفته پس از کاشت متوجه می شوید که ابروهایتان در حال ریزش هستند. لازم است که با اطمینان بگوییم که این مسئله جای هیچ نگرانی ندارد و این اتفاق امری طبیعی می باشد و این ریزش تنها در ساقه مو اتفاق می افتد و ریشه مو در سلامت کامل به سر می برد و کاملا زنده خواهد بود و پس از مدتی دوباره اقدام به رشد می نماید.

آیا ریزش ابرو بعد از کاشت طبیعی است ؟

ریزش ابرو پس از کاشت و رشد آن

همانطور که گفته شد ریزش ابرو بعد از کاشت امری طبیعی بوده و نیازی نیست نگران آن باشید و حتی نیازی نیست نگران رشد آنها باشید زیرا مرحله رشد آن مقداری طولانی خواهد بود و ممکن است استرس های شدیدی را به شما وارد کند که باعث آسیب رساندن به فولیکول های مو شود. از همین رو توصیه می کنیم آرامش خود را حفظ کنید زیرا زمان رشد ابروها معمولا ۹ ماه بعد از ریزش می باشد و پس از رشد شما میتوانید به روال عادی زندگی برگردید و حتی ابروهایتان را رنگ کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم