مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

چرا روش prp برای درمان طاسی سر موثر است ؟

روش prp برای درمان طاسی سر
  • 20 اکتبر 2018
  • 507 بازدید
  • بدون نظر

چرا روش prp برای درمان طاسی سر موثر است ؟

روش prp برای درمان طاسی سر روشی ایمن محسوب می شود که با عملکردی طبیعی می تواند در درمان طاسی مفید باشد و از این رو از این روش هم به صورت مجزا و هم به صورت یک روش کمکی در کنار سایر روش های درمان طاسی به کار می رود.

روش prp برای درمان طاسی سر

ماده ی پی آر پی چه خاصیتی دارد ؟

خون انسان حاوی فاکتور هایی است که در رشد، بازسازی و بهبود بافت های قسمت های مختلف بدن کمک می کنند. ماده ی پی آر پی هم بر اساس همین ویژگی های اجزا و فاکتور های موجود در خون ساخته شده است. این ماده در واقع پلاسمای خون است که غلظت پلاکت های درون آن چندین برابر حالت معمول و طبیعی می باشد که با تزریق شدن به قسمت های مختلف بدن می تواند روند ترمیم و بازسازی سلول ها و بافت های مختلف بدن را بهبود بخشد. امروزه از پی آر پی در زمینه های تخصصی پزشکی گوناگونی از قبیل جراحی دهان، جراحی مغز و اعصاب، مسائل ارتوپدی و مسائل زیبایی همچون ترمیم پوست، رفع طاسی و … استفاده می شود.

روش prp برای درمان طاسی سر

اثر بخشی روش prp برای درمان طاسی سر به این صورت است با تزریق ماده ی پی آر پی به پوست سر، فاکتورهای رشد درون این ماده به ترمیم فولیکول های آسیب دیده سرعت می بخشند و فولیکول های از کار افتاده را دوباره فعال می کنند و به این ترتیب موجب تقویت موهای نازک و همچنین تا حدودی موجب رویش موهای ریخته شده می گردند. علاوه براین پی آر پی موجب بهبود وضعیت پوست سر که بستر فولیکول های مو به شمار می رود، خواهد شد و از این طریق نیز به بهتر شدن عملکرد فولیکول های مو کمک می کند.

روش prp برای درمان طاسی سر

شیوه ی انجام روش prp برای درمان طاسی سر

این روش به صورت سرپایی انجام می شود. در ابتدای فرایند چند سی سی از خون فرد گرفته می شود و در کیت های مخصوصی پی آر پی گذاشته می شود. سپس کیت ها درون دستگاه سانتریفیوژ قرار می گیرند تا ماده ی مورد نظر از خون جدا شود. بعد از مرحله ی آماده سازی نوبت به تزریق ماده به درون پوست سر می رسد. تزریق با استفاده از سوزن های ظریف و در قسمت های مختلف سر انجام می شود تا این ماده به تمام سطح طاس و کم موی سر برسد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم