مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش FUE برای کاشت مو و ابرو

روش FUE برای کاشت مو و ابرو
  • 11 آگوست 2018
  • 405 بازدید
  • بدون نظر

روش FUE برای کاشت مو و ابرو

مو در سر و صورت خانم ها نیز ممکن است بر اثر عوامل مختلفی دچار ریزش و تنش گردد ، اگر نتوان با روش های درمانی موثر و به موقع فولیکول های زنده ی مو را احیا نمود ، باید در فکر کاشت مو بود ، با این کار می توان در محل هایی که فولیکول های مو از بین رفته است ، به کاشت و پیوند مو اقدام نمود که پس از چندین ماه از پیوند ، شاهد رشد کامل و طبیعی موهای پیوندی خواهیم و تراکم مورد انتظار با رشد کردن ۸۰ الی ۹۰ درصد از موهای پیوندی ایجاد خواهد شد ، از این رو در این مقاله ، روش FUE برای کاشت مو و ابرو در خانم ها به عنوان یکی از متدهای کاشت و پیوند مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

روش FUE برای کاشت مو و ابرو

کاشت مو و ابرو

در رابطه با کاشت مو و ابرو در خانم ها به روش FUE می توان عنوان نمود که در این روش به جای برداشت نواری فولیکول های مو به کمک جراحی در روش  FUT ،با ایجاد جراحی های دایره ای شکل کوچک و متعدد به صورت پراکنده در بانک موی پشت سر فرد ، که می توان محل برداشت و فواصل آنها را تعیین کرد ،واحدهای فولیکولی مو به صورت تک به تک از نواحی مختلف پشت سر برداشت می شود(جهت کاشت مو در ابرو از موهای پشت گوش که هماهنگی بیشتری با رنگ و جنس موهای ابرو دارد ، استفاده می گردد).

روش FUE برای کاشت مو و ابرو

روش FUE برای کاشت مو و ابرو

از روش FUE در مقایسه با روش FUT تعداد گرافت های کمتری حاصل می گردد اما برای افرادی که از جای زخم و بخیه واهمه دارند ، گزینه ی بهتری خواهد بود. در روش FUE پس از برداشت فولیکول های مو ، با ایجاد بیحسی موضعی به کمک ایجاد برش هایی لازم در خط رویش ناحیه ریزش کرده ، با دقت بالایی ، پزشک متخصص به پیوند فولیکول های استخراج شده اقدام خواهد کرد ، این فولیکول ها قبل از کاشت از ناخالصی ها جدا سازی شده و تحت شرایط استریل ، کاشته می شوند. در روش FUE که شباهت زیادی به روش FUT دارد، دوره ی نقاهت بسیار کوتاه می باشد، درد و خونریزی کاهش یافته است و نیازی به ایجاد زخم و بخیه وجود ندارد.

روش FUE برای کاشت مو و ابرو

روش FUE برای کاشت مو و ابرو

به کمک روش FUE میتوان طی یک جلسه به کاشت موی ناحیه ی سر و ابرو ور خانم ها پرداخت. جهت کاشت مو در ابرو، پس از استخراج فولیکول های مورد نیز جهت پیوند مو ، به کمک سوزن های بسیار ریز و مخصوص، فولیکول ها با ظرافت بالایی در خواب طبیعی ابرو، در فواصل نزدیک به هم در خط رویش طراحی شده برای ابرو کاشته می شوند. موهای پیوندی در ناحیه سر و ابرو ، ۱۲ ماه پس از کاشت به طور کامل رشد خواهند کرد و فرد در آن زمان نتیجه نهایی از عمل پیوند مو را در این نواحی مشاهده خواهد کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم