مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سریعترین روش کاشت مو در یک جلسه

سریعترین روش کاشت مو در یک جلسه
  • 1 اکتبر 2018
  • 376 بازدید
  • بدون نظر

سریعترین روش کاشت مو در یک جلسه

طاسی و کم پشتی مو از جمله مشکلاتی است که در پی ریزش مداوم موها در یک دوره برای فرد ایجاد می شود و فرد تنها می تواند با عمل کاشت مو ، نواحی کم پشت و طاس را بپوشاند ، در همین راستا در این مقاله ، سریعترین روش کاشت مو در یک جلسه مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل کاشت مو

در یک عمل زیبایی کاشت مو ، طی عملیات برداشت و کاشت فولیکول های مو از ناحیه ی پشت سر به ناحیه ی جلوی سر ، تراکم نسبی از موها در نواحی کم پشت و طاس ایجاد می گردد که سبب جوان تر شدن چهره فرد خواهد شد ، لذا این عمل زیبایی همواره مورد توجه افراد بسیاری که از مشکل کم مویی رنج می برند ، قرار دارد.

سریعترین روش کاشت مو در یک جلسه

روش کاشت مو در یک جلسه

روش های مختلفی جهت کاشت مو وجود دارد زیرا میزان بانک موی افراد مختلف ، متفاوت می باشد و از سوی دیگر میزان فولیکول های مورد نیاز جهت پیوند نیز متفاوت می باشد ، روش های FIT ، FUT ، FUE ، BHT ، SUT و … از جمله روش های کاشت مو هستند که در هر روش ، شیوه ی برداشت فولیکول ها و کاشت آنها در نواحی طاس و کم پشت ، متفاوت می باشد.

سریعترین روش کاشت مو

در حال حاضر روش SUT با امکان کاشت مو به میزان حدود ۱۴ هزار تار مو در یک جلسه ، سریعترین روش کاشت مو می باشد ، در روش SUT ، جهت برداشت و کاشت فولیکول های پیوندی از دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری استفاده می گردد که بدون دخالت دست ، با سرعت و دقت بالایی ، عملیات کاشت مو در یک جلسه صورت می پذیرد و تراکم بسیار زیادی از کاشت مو نیز برای فرد حاصل خواهد شد.

سریعترین روش کاشت مو در یک جلسه

روش SUT سریعترین روش کاشت مو

در روش SUT ، جهت برداشت فولیکول ها از ناحیه پشت سر ( به دلیل مقاوم بودن این موها در برابر هورمون ریزش مو ) ابتدا بیحسی موضعی ایجاد می شود ، سپس با دستگاه اتوماتیک به شکل دایره ای شکل ، بدون جراحی ، خونریزی و نیاز به بخیه کردن ، فولیکول ها برداشته می شوند سپس با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه ی جلوی سر با طراحی خط طبیعی رویش مو ، عملیات کاشت مو توسط دستگاه اتوماتیک صورت می پذیرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم