مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت مو با لیزر در خانم ها

روش کاشت مو با لیزر در خانم ها
  • 26 سپتامبر 2018
  • 1288 بازدید
  • بدون نظر

روش کاشت مو با لیزر در خانم ها

خانم ها نیز مانند آقایان در اثر عواملی مانند ؛ زایمان ، اختلالات هورمونی ، زمینه ی ارثی ، افزایش سن ، چاق و لاغر شدن های سریع ، کم خونی ، کمبود ویتامین ها و …دچار ریزش مو می شوند که در برخی افراد تنها راه حل رفع کم پشتی و طاسی سر عمل کاشت مو می باشد ، در همین راستا در این مقاله ، روش کاشت مو با لیزر در خانم ها مورد بررسی قرار گرفته شده است .

ریزش مو در خانم ها

معمولا در خانم ها ، ریزش مو به صورت پراکنده و پخش بوده و خط رویش موها در جلوی سر عقب نشینی نخواهد کرد ، بلکه ریزش موها به صورت پراکنده در کل ناحیه ی رخ می دهد ، لذا عارضه ی ریزش مو در زنان هنگامی کاملا مشهود و مشخص خواهد بود که حجم زیادی از موها ریخته شده باشد.

روش کاشت مو با لیزر در خانم ها

روش کاشت مو با لیزر در خانم ها

هنگامی عمل کاشت مو برای یک خانم انجام می شود که الگوی فرآیند ریزش مو ثابت شده و فرد حداقل ۲۵ الی ۳۰ سال داشته و نوسانات هورمونی فرد نیز تحت کنترل باشد ، زیرا در غیر این صورت موهای کاشته شده ، مجددا ریزش خواهند کرد . برخلاف مردان ، موهای پشت ناحیه ی سر در زنان به تغییرات هورمونی حساس می باشند .

کاشت مو با لیزر در خانم ها

به منظور انجام کاشت مو با لیزر در خانم ها از روش sut که بدون جراحی و خونریزی انجام می شود ، استفاده می گردد ، در این روش دستگاه اتوماتیک پانچ لیزری که مجهز به سوزن های برش لیزری است ، کار برداشت فولیکول های مو را بانک مو واقع در پشت سر و کاشت فولیکول های پیوندی را در جلوی سر به دقت و سرعت بالایی انجام می دهد ، به طوری که فولیکول هایی بسیار سالم و عملیات کاشت موفقی صورت خواهد پذیرفت.

روش کاشت مو با لیزر در خانم ها

با انجام از عملیات کاشت فولیکول های مو ، انتظار می رود که ۱۲ ماه بعد ، موهای کاشته شده با رشد طبیعی خود ، تراکم مناسبی را در نواحی ریزش کرده ، ایجاد کنند.

نتایج و ماندگاری کاشت مو با لیزر

نتایج عمل کاشت مو با لیزر ، طبیعی و زیبا خواهد بود ، موهای پیوندی همانند دیگر موهای فرد ، ظاهری طبیعی و غیرقابل تشخیص از دیگر موها خواهند داشت ، ماندگاری این موها دائمی خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم