مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر
  • 8 آگوست 2018
  • 459 بازدید
  • بدون نظر

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

ژنتیک و افزایش هورمون آندروژن ، دو عامل اصلی ریزش مو با الگوی مردانه و زنانه می باشد که تنها راه حل ایجاد تراکم مورد نیاز در نواحی ریزش کرده ی سر ، عمل زیبایی کاشت و پیوند مو می باشد ، در واقع با از بین رفتن فولیکول های مو ، ریشه های مو از بین رفته و دیگر مویی رشد نخواهد کرد و درمان های موضعی یا خوراکی نیز تاثیری نخواهد داشت ، لذا تنها گزینه ی مناسب و دایمی برای بازیابی موهای از دست رفته ، روش کاشت مو می باشد، از این رو در این مقاله ، روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

کاشت مو از پشت سر

در رابطه با روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر می توان عنوان نمود که از آنجا که بدن انسان در برابر عضو پیوندی واکنش نشان می دهد و عضو پیوندی را پس می زند ، لذا جهت پیوند مو از فولیکول های خود فرد که از ناحیه پشت سر استخراج می شوند، استفاده می گردد و پس از استریل کردن و زدودن ناخالصی هایی نظیر چربی ، فولیکول ها به ناحیه ی جلوی سر در خط رویش پیوند زده می شود.

استخراج فولیکول های پیوندی از پشت سر و  پیوند زدن آنها در جلوی سر ،با روش های مختلفی انجام می شود که انتخاب روش مناسب برای هر فرد ، با توجه به تعداد نیاز فولیکول مو و شرایط بیمار تعیین می شود.

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

کاشت مو از پشت سر

با خارج کردن فولیکول های مو از بانک موی پشت سر فرد ، دیگر در جای موهای برداشته شده ، مویی رشد نخواهد کرد ، لذا پزشک متخصص به گونه ای به برداشت فولیکول های مو اقدام می کند که جای خالی موها، مشهود نباشد.

تنها فولیکول هایی که دارای ریشه ی سالم هستند، جهت پیوند در جلوی سر مناسب هستند، لذا دقت و ظرافت پزشک در دستیابی به تعداد گرافت های سالم بسیار موثر می باشد.

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

موهای پشت سر فرد ، در برابر هورمون ریزش مقاوم هستند ، لذا از آنها جهت کاشت مو در جلوی سر استفاده می گردد و به دلیل هم بافت بودن این موها با بدن فرد ، پس از عمل کاشت ، فولیکول ها به خوبی با بدن پیوند خورده و حدود ۸۰ الی ۹۰ درصد از آنها پس از چند ماه رشد کرده و به حالت طبیعی در خواهند آمد و فرد می کند به راحتی با این موها به شنا رفته و یا آنها حالت دهد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم