مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا روش کاشت موی موقت موثر است ؟

روش کاشت موی موقت
  • 9 سپتامبر 2018
  • 576 بازدید
  • بدون نظر

آیا روش کاشت موی موقت موثر است ؟

هنگامی که با محلول ها و داروهای موضعی و تزریقی نمی شود که فولیکول ها مو را به رشد وا داشت ، آیا با روش کاشت موی موقت می توان تراکم مناسبی از موها را در ناحیه ی سر ایجاد کرد ؟

کاشت موی موقت

به منظور ایجاد حجم دلخواهی از موها ، در روش کاشت موی موقت ، موهایی مصنوعی و یا طبیعی با توجه به نیاز فرد به موها ، روی پوست سر یا در لا به لایه موهای طبیعی فرد قرار داده می شوند ، این روش که ترمیم مو نام دارد با روش کاشت و پیوند مو ماهیتی کاملا متفاوت دارد ، کاشت موی موقت نیازی به جراحی و بانک مو ندارد و در یک جلسه می توان آن را انجام داد و نتایج بسیار طبیعی و هماهنگ با موهای طبیعی فرد ایجاد خواهد کرد.

روش کاشت موی موقت

روش کاشت موی موقت

در افراد طاس به منظور کاشت موی موقت لازم است ، برخی نواحی سر تراشیده شود تا بدین شکل فیکس کردن موهای تعبیه شده بر روی شبکه ، بر روی ناحیه ی طاس بهتر انجام شود.
استفاده از موهای طبیعی در مقایسه با موهای مصنوعی نتایج بسیار طبیعی تری ایجاد خواهد کرد اما هزینه بالاتری دارند.

علت کاشت موی موقت

افراد مبتلا به طاسی ، کم پشتی موها و حتی افراد کاملا طاس می توانند بدون نیاز به بانک مو ، تراکم موهای خود را بدین طریق افزایش دهند .
عمل کاشت موی موقت عملی زیبایی و برای مدتی محدود خواهد بود ، زیرا موهای کاشته شده بر روی سر در این روش ، قابلیت رشد و نمو را نداشته و پس از مدتی کهنه و فرسوده خواهند شد.

تاثیرگذاری کاشت موی موقت

از آنجا که همواره طاسی و یا کم پشتی مو سبب کاهش اعتماد به نفس فرد می شود ، با کاشت موی موقت فرد می تواند به موهای خود تراکم بالایی ببخشد و حالت های زیبایی را در موها ایجاد کند ، در نتیجه حس اعتماد به نفس فرد افزایش خواهد یافت.

روش کاشت موی موقت

عمر مفید کاشت موی موقت

عمر مفید موهای موقت کاشته شده با توجه به نحوه ی نگه داری ۱ تا ۳ سال می باشد که برخی افراد به مراقبت شدیدتر تا پنج سال نیز این موها را حفظ می کنند ، اما درخشندگی و زیبایی موها پس از یک سال کاهش خواهد یافت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم