مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت موی ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

  • 13 آگوست 2018
  • 417 بازدید
  • بدون نظر

روش کاشت موی ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

در حال حاضر در عمل کاشت مو از روش های مختلفی استفاده می گردد که گاهی بنا به تشخیص متخصص کاشت مو جهت کسب نتیجه بهتر برخی از روش ها با همدیگر ترکیب می گردند اما روش کاشت موی ترکیبی برای چه کسانی مفید است ؟

روش کاشت موی ترکیبی

در جراحی کاشت مو با توجه به میزان ریزش موهای بیمار و وضعیت طاسی وی برخی از روش های کاشت مو مانند FUT ،FIT ،SUT ،FUE بنا به تشخیص متخصص کاشت مو با هم ترکیب می شوند تا هم تراکم بیشتری از پیوند مو برای بیمار ایجاد گردد و هم موها با کیفیت بهتری در سر کاشته شوند و بیمار از عمل پیوند خود رضایت بیشتری داشته باشد.

روش کاشت موی ترکیبی

کاشت موی ترکیبی برای چه کسانی مفید است؟

در حال حاضر بهترین متخصصین کاشت مو از ترکیب دو روش SUT و FUE که در این روش ها با دستگاههای تمام اتوماتیک کار برداشت موها از پشت سر و جداسازی آنها و کاشت مجدد آنها صورت می گیرد استفاده می نماید و ترکیب این روش ها برای کسانی مفید می باشد که در یک جلسه کاشت مو به مقدار زیادی مو نیاز دارند و با کمک ترکیب این روش ها موها بدون کمترین آسیب ممکن به محل جدید پیوند زده می شوند و کیفیت آنها بسیار بالا خواهد بود و به همین دلیل احتمال موفقیت پیوند تضمین شده می باشد.

روش کاشت موی ترکیبی

در روش کاشت موی ترکیبی به علت سرعت بالای کاشت مو در یک جلسه تراکم بالایی از موی پیوند شده برای بیمار ایجاد می گردد و بیمار از عمل پیوند خود رضایت بیشتری دارد زیرا به جلسات کاشت بیشتر نیاز نخواهد داشت همچنین به علت بر جا نماندن جای زخم و بخیه در روش کاشت موی ترکیبی جدید پس از عمل کاشت می تواند پس از چند روز استراحت به کارها و فعالیت های خود ادامه دهد بدون اینکه آثاری از زخم و بخیه در محل کاشت مو بر روی سر پدیدار باشد.

روش کاشت موی ترکیبی

متخصص کاشت مو از ترکیب روش های مختلف که به نوعی مکمل همدیگر می باشند این هدف را دارد که  با توجه به نیاز بیمار به تعداد بالای پیوند تار موها در طی یک جلسه بیشترین میزان برداشت گرافت ها را از بانک مو و پیوند آنها را به جلوی سر صورت دهد و با ترکیب روش های جدید سر پیوند را در یک جلسه افزایش دهد تا بیمار به انجام جلسه بعدی نیازی نداشته باشد و تراکم مورد نظر بیمار نیز برای وی در محل کاشت مو فراهم گردد.

تکنیک های کاشت موی ترکیبی

همانطور که در زمینه های دیگر علوم پزشکی پیشرفت های صورت گرفته روش های جراحی کاشت مو هم به طور مداوم در حال پیشرفت است. تکنیک ها و روش های کاشت مو به قدری بهبود یافته تا افرادی که با ریزش مو مواجه هستند پیشرفته تر و طبیعی تر کاشت مو انجام دهند. روشهای شناخته شده و ثابت شده FUE و FUT هر کدام می توانند بهترین راه حل برای یک بیمار که دچار ریزش مو است باشد. با این حال، ترکیب این دو روش دارای مزایای زیادی است. این روش ترکیبی FUE و FUT را دکتر مارکو باروسکو در طول سال ها به طور مداوم انجام داده است و همچنین به جراحان ترمیم مو در سراسر جهان آموزش می دهد.

روش کاشت موی ترکیبی | روش ترکیبی کاشت مو | روشهای ترکیبی کاشت مو

روش ترکیبی FUE و FUT

هنگامی که بیمار درخواست تراکم بالا در کاشت موی خود دارد. ترکیبی از هر دو تکنیک FUT و FUE می تواند توقع بیمار را فراهم کند، در حالی که این روش کاشت مو یک روش ترکیبی است اما بهترین روش برای تراکم بالای کاشت مو است. در ترکیب این دو روش هدف پزشک بهبود بخیه بعد از روش FUT در هنگام برداشت مو است سپس کاشت مو به روش FUE است.

مزایا روش ترکیبی

مزایا دو برابر روش های دیگر است، علاوه بر دستیابی به حداکثر تراکم کاشت، تکنیک ترکیبی FUE و FUT به بیمار اجازه می دهد کل فرآیند کاشت مو در یک جلسه انجام شود. به طور معمول، بیماران مبتلا به ریزش موی پیشرفته باید چندین روش کاشت مو را تحت عمل قرار دهند و باید بین یک سال یا بیشتر صبر کنند.

اگر فقط از روش FUE برای کاشت مو استفاده شود، تنها یک تعداد معینی از گرافت های موی طی این روش پیوند داده می شود. با استفاده از تکنیک ترکیبی FUE و FUT، می توان در یک جلسه نواحی زیادی از سطح سر را بهبود داد و این اجازه را به بیماران می دهد تا اهداف خود را بسیار زودتر از قبل، بدون دوره های مکرر بهبودی با یک یا چند روش، به دست بیاورند.

روش کاشت موی ترکیبی | روش ترکیبی کاشت مو | روشهای ترکیبی کاشت مو

تبلیغات روش ترکیبی کاشت مو

در حالی که روش ترکیبی FUE و FUT در حال افزایش روز افزون تبلیغات در رسانه ها و فضای مجازی نسبت به ایت موضوع بیشتر از پیش شده است. این روش کاشت موی سر باید توسط جراحی انجام شود که رکوردی عالی از کاشت مو و تجربه و تخصص قابل توجه داشته باشد. در ایران متخصصین و جراحان نسبتا کمی واجد شرایط برای انجام این روش کاشت مو هستند و برای انجام چنین روش کاشت موی، نیاز به یک تیم با تجربه از دستیاران و تجهیزات است.

برای دریافت مشاوره رایگان با کلینیک نوین هیر تماس بگیرید تا بدانید که آیا روش ترکیبی FUE و FUT درمان مناسبی برای انواع ریزش موی سر است. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم بهترین نتایج را از کاشت مو بدست آورید و بتوانید سطح اعتماد به نفس خود افزایش دهید.

روش کاشت موی ترکیبی | روش ترکیبی کاشت مو | روشهای ترکیبی کاشت مو

عوارض روش ترکیبی کاشت مو چیست ؟

مشکل عمده روش کاشت موی ترکیبی خط بخیه در ناحیه بانک مو است که برای برداشتن گرافت های مو باید نواری با عرض یک سانتی متر برداشته شده و گرافت های مو از این نوار برداشت شود و سپس جای خالی این نوار بخیه شده که جای آن در پشت سر نمایان میشود. همین مسئله عامل مهم و بازدارنده ای برای بیمار است که از این روش برای کاشت موی سر استفاده نکند. البته این موضوع فقط در ابتدای دوران نقاهت بعد از کاشت مو وجود دارد و بعد از گذشت زمان و رشد مو های پشت سر این خط بخیه دیگر نمایان نخواهد بود.

روش کاشت موی ترکیبی | روش ترکیبی کاشت مو | روشهای ترکیبی کاشت مو

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم