مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت ابرو با موهای طبیعی

روش کاشت ابرو با موهای طبیعی
  • ۸ مهر ۱۳۹۷
  • 237 بازدید
  • بدون نظر

روش کاشت ابرو با موهای طبیعی

کاشت ابرو روشی است که در آن برای ترمیم ابرو از موهای طبیعی و زنده استفاده می شود و در حقیقت شباهت زیادی به روش های کاشت موی سر دارد. روش کاشت ابرو با موهای طبیعی می تواند جایگزین روش هایی نظیر تاتو یا هاشور ابرو باشد و ابروها را با جلوه ی طبیعی تری ترمیم نماید.

کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو

کسانی که ابرو های آن بنا به دلایل مختلف دچار کم پشتی شدیدی می باشد و موهای ابروی خود را بیش از یک سال است که از دست داده اند.
کسانی که اثر جراحت، بخیه و یا سوختگی در ابروی آن ها وجود دارد و موجب عدم یکدستی ابروهایشان شده است.
کسانی که به صورت مادرزادی ابروهای بسیار کم پشتی دارند و یا اینکه فاقد ابرو هستند.

روش کاشت ابرو با موهای طبیعی

روش کاشت ابرو با موهای طبیعی

برای کاشت ابرو ابتدا مدل ابرو متناسب با چهره ی هر فرد توسط متخصص کاشت ابرو طراحی می شود و در صورت رضایت فرد متقاضی از مدل طراحی شده، کار کاشت ابرو صورت می گیرد. کاشت ابرو به صورت سرپایی و با اعمال بی حسی موضعی در نواحی ابروها و بانک مو انجام می شود. پس از اعمال بی حسی، شبیه ترین موها به موهای طبیعی ابرو از ناحیه ی دهنده ی مو برداشته می شوند. متد های fut و fue از رایج ترین متدهایی هستند که برای این کار استفاده می شوند. پس از برداشت و آماده سازی واحد های تک فولیکولی مو، آن ها را با زاویه و جهت های خاصی در نواحی مختلف ابرو پیوند می زنند تا ابرو ظاهری طبیعی داشته باشد.

نواحی برداشت مو در روش کاشت ابرو

ناحیه ی پشت سر و همچنین پشت گوش ها یکی از مناسب ترین مکان ها برای برداشت فولیکول های مورد نیاز برای روش کاشت ابرو است و پزشک متخصص کاشت ابرو سعی می کند شبیه ترین موها را به موهای طبیعی ابرو انتخاب کند. معمولا از موهای نازک برای کاشت ابرو استفاده می شود تا پس از کاشت ظرافت ابروی طبیعی را داشته باشند.

روش کاشت ابرو با موهای طبیعی

با وجود اینکه سعی می شود شبیه ترین موهای سر به ابرو پیوند زده شوند، اما به هر حال موهای سر همخوانی کاملی با موهای ابروی طبیعی ندارند و از مهم ترین تفاوت های آن ها، سرعت و طول رشدشان می باشد که به همین دلیل لازم است این موهای پیوندی هر چند مدت یک مرتبه کوتاه شوند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم