مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت مو

روش های کاشت موی طبیعی
  • 22 سپتامبر 2018
  • 3366 بازدید
  • بدون نظر

روش های کاشت مو

در گذشته افرادی که دچار ریزش مو می شده اند کمتر از روش های کاشت مو طبیعی استفاده می کرده اند اما با گذشت زمان و استفاده از تکنیک های مختلف امکان قیمت کاشت مو طبیعی خود فرد و پیوند مو از نواحی پر تراکم به نواحی خالی از مو فراهم شده است که این کار با استفاده از روش های مختلفی انجام می گیرد اما روش های کاشت مو طبیعی بدون جراحی کدامند.

روش های کاشت مو طبیعی

کاشت موی طبیعی در گذر زمان دچار تغییرات زیادی شده است و کاشت مو در گذشته بیشتر به روش های جراحی fit و fut انجام می گرفته است اما به دلیل معایب این گونه روش های کاشت مو امروزه کاشت مو با استفاده از روش های sut و fue صورت می پذیرد.

روش های کاشت موی طبیعی

معایب روش های قدیمی کاشت مو

در روش های قدیمی کاشت مو مانند روش های fit و fut به دلیل استفاده از جراحی در محل برداشت موها از پشت سر و در محل کاشت موها از بخیه ، جراحی استفاده می شده است و بیمار در این نواحی دچار خونریزی نیز می گردیده است همچنین با استفاده از این روش ها به دلیل سرعت پایین کاشت مو ، کاشت مو در چند جلسه با تراکم پایین انجام می گرفته است و به فولیکول موها فشار زیادی وارد می شده است.

مراحل کاشت مو طبیعی بدون جراحی

با استفاده از روش های  بدون جراحی کاشت مو سر طبیعی نوین مانند روش sut و fue که بدون استفاده از جراحی و بخیه و برش انجام می گیرند و با استفاده از دستگاههای اتوماتیک کار برداشت و کاشت موها را تنها در یک جلسه با تراکم بالای ۱۴۰۰۰ انجام می دهند بیمار دیگر نگران ظاهر خود بعد از کاشت مو نخواهند بود.

روش های کاشت موی طبیعی

مزایای کاشت مو طبیعی بدون جراحی

در کاشت موی سر طبیعی با روش های غیر جراحی مانند روش sut کاشت موی بیمار تنها در یک جلسه انجام می گیرد، به دلیل استفاده از دستگاه های پانچ لیزری به فولیکول موها چه در محل برداشت و چه کاشت آنها فشار کمتری وارد می گردد و فولیکول ها از سلامت بیشتری برخوردار هستند همچنین در این روش های خط رویش موها بسیار طبیعی خواهد بود.

کاشت موی طبیعی قابل رشد تنها روش دائمی رفع ریزش مو می باشد که با استفاده از روش های مختلف با توجه به وضعیت بیمار انجام می گیرد و اگر تمام شرایط لازم برای کاشت مو در بیمار محیا باشد کاشت مو با درصد موفقیت بالایی در بیمار انجام می گیرد.

روش های کاشت موی طبیعی | کاشت موی طبیعی بدون جراحی | کاشت موی سر طبیعی

روش های پیوند مو طبیعی برای خانم ها

برای خانم ها همیشه انتخاب مسئله سختی است، بخصوص در زمینه ظاهری که باید یه روش کاشت مو را انتخاب کنند، این کار باید با مشورت پزشک معالج و پس از بررسی های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه بعد از کاشت موی سر طبیعی رخ دهد، بهتر است قبل از هر چیزی خانم ها به فکر عوارض و دوران نقاهت کوتاه روش کاشت مو باشند تا دچار مشکلات بعد از کاشت طبیعی موی سر نشوند و بهترین نتیجه دلخواه خود را بدست آورند.

روش های کاشت موی طبیعی | کاشت موی طبیعی بدون جراحی | کاشت موی سر طبیعی

مدل های مختلف کاشت موی طبیعی برای آقایان

الگوی ریزش موی آقایان بطور کلی با خانم ها متفاوت است و شرایط کاشت موی طبیعی نیز برای انتخاب راحت تر است، همیشه با مشاوره از پزشک و نتیجه مدنظر بیمار از کاشت موی طبیعی بهترین انتخاب روش کاشت را به همراه دارد، بطوری که آگاهی کامل نسبت به شرایط بعد از کاشت و توصیه های مهم پزشک برای بیمار شرح داده شده و درصورت انجام آن به سراغ روش کاشت مو خواهند رفت. آقایان معمولاً از دوره نقاهت طولانی کاشت موی طبیعی بیزارند و می خواهند زودتر به شرایط عادی بازگشت و فعالیت های روزمره خود را آغاز کنند.

در صورتی که دچار ریزش مو شده باشید حتما این موضوع را میدانید که در اکثر موارد روشی قطعی برای درمان ریزش مو وجود ندارد به همین دلیل انتخاب های زیادی برای رشد موهای جدید نخواهید داشت. در این مواقع روش های کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای رفع ریزش مو خواهند بود که بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای دستیابی به نتایج دلخواه از آن استفاده کنند. بهتر است بدانید کاشت مو با ضمانت هم در سالهای اخیر متداول شده است که در ادامه به آن میپردازیم.

درمان کچلی و طاسی با کاشت مو

به جرات میتوان گفت کاشت مو تنها روشی است که میتوان برای رفع دائمی ریزش موی ارثی استفاده کرد چون طبق تحقیقاتی که انجام شده روش های دیگر به هیچ وجه نتایج قابل توجهی نخواهند داشت و حتی در برخی موارد باعث به وجود آمدن عوارض مختلف میشوند. این در حالی است که حتی در برخی از کلینیک های زیبایی کاشت مو با ضمانت انجام میشود تا بیماران از نتایجی که بدست می آید اطمینان یابند.

کاشت مو با ضمانت | کاشت مو با گارانتی | کاشت مو با ضمانت نامه معتبر

در روش های جدید کاشت مو متخصصان میتوانند بدون جراحی به کاشت مو بپردازند که همین باعث شده عوارض کاشت مو تا حد زیادی کاهش پیدا کند و بسیاری از مراکز بتوانند در این رابطه به ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی بپردازند. البته در حال حاضر دانشمندان در حال تحقیق بر روی روش های جدیدتر هم هستند که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج فوق العاده ای دست یافت.

کاشت مو تضمینی کلینیک نوین هیر

کاشت مو با ضمانت مختص به روش خاصی نیست و ممکن است بسیاری از کلینیک های زیبایی هیچ ضمانتی در رابطه با کاشت مو ارائه ندهند اما به طور کلی امروزه کلینیک های زیادی وجود دارند که برای جلب رضایت مشتریان به ارائه ی ضمانت میپردازند تا فرد از نتایجی که به وجود می آید اطمینان داشته باشد.
متاسفانه بسیاری از افراد به علت عدم اطمینان از نتایجی که به دست می آید تصمیم میگیرند از روش های دیگر استفاده کنند که همین باعث میشود فرد به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نکند.

کاشت مو با ضمانت | کاشت مو با گارانتی | کاشت مو با ضمانت نامه معتبر

بهترین روش کاشت مو

برای کاشت مو روش های زیادی وجود دارد اما میتوان گفت روش های sut و fue جزء بهترین روش ها به شمار میروند چون در این روش ها خبری از جراحی و بخیه نخواهد بود. همین موضوع هم باعث شده تا بسیاری از کلینیک ها به ترمیم مو با ضمانت بپردازند. البته کلینیک هایی هم وجود دارند که برای همه ی روش های کاشت مو به ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی میپردازند.

کاشت مو روشی می باشد که به دلیل استقبال بیماران همواره در حال پیشرفت و تغییر و تحول می باشد و محققانی که در این زمینه تحقیقات انجام می دهند سعی می نمایند تا نیاز تمام بیماران را در این راه رفع نمایند، یکی از بهترین و مدرن ترین مدل کاشت مو در افرادی که بانک موی مناسبی جهت اهدا ندارند کاشت مو مصنوعی می باشد که باید دید روش های پیوند مو مصنوعی در پوست سر چگونه می باشند.

روش های مختلف کاشت مو مصنوعی

روش های کاشت مو مصنوعی که تنها با تکنیک کاشت موی hrt انجام می گیرد روشی می باشد که امکان کاشت مو برای افرادی را که بانک موی مناسبی در سر خود جهت اهدا ندارند را فراهم می آورد و این روش کاشت برای افرادی که به دلیل بیماری در انجام کاشت مو محدودیت دارند نیز مناسب می باشد.

کاشت موی مصنوعی در پوست سر

پروسه ی انجام کاشت مو مصنوعی

در روش های کاشت مو مصنوعی، موی استفاده شده به دلیل پس زده شدن توسط بدن هرگز در پوست کاشته نمی شود بلکه موهایی از جنس پلی اکریلیک و تارهای طبیعی موی دیگران که همجنس و هم رنگ موی خود بیمار هستند بر روی لایه ای شبیه پوست سر کاشته می شوند و پس از قرار دادن موی خود بیمار لابه لای آنها بر روی پوست سر بیمار به وسیله چسب کراتین چسبانده می شوند.

مزایای روش های کاشت مو مصنوعی

در کاشت موی مصنوعی به بانک موی خود بیمار نیاز نخواهد بود، این روش بدون درد و خونریزی و جراحی مویی با خط طبیعی رویش برای بی

مار ایجاد می کنند که قابلیت رنگ کردن و سشوار کشیدن و حالت دهی خواهد داشت.

کاشت موی مصنوعی در پوست سر

معایب روش های پیوند مو مصنوعی

در کاشت موی مصنوعی ممکن است بیمار نسبت به چسب استفاده شده جهت چسباندن موها بر روی سر دچار حساسیت شود ، کاشت موی مصنوعی تنها روشی موقت جهت رفع ریزش موهای بدون بازگشت می باشد که موهای کاشته شده قابلیت کوتاهی نخواهند داشت و مانند موهای خود بیمار رشدی ندارند و پس از مدتی باید از روی سر برداشته شوند.

در کاشت موی مصنوعی گرچه به سرعت جایگزینی برای موهای ریزش شده و رفع کم پشتی موها ایجاد می گردد اما افرادی که قصد استفاده از این روش را دارند باید به خطرات استفاده از این روش مانند خطر عفونت و حساسیت و کوتاه بودن این روش واقف و آگاه باشند.

کاشت مو کلینیک نوین هیر با تراکم بالا

ریزش موی ارثی مشکلی است که شیوع آن در آقایان بیشتر از خانم هاست به طوری که بسیاری از آقایان در طول زندگی خود به این نوع ریزش مو مبتلا میشوند به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روشی میگردند که بتوانند با استفاده از آن به درمان این ریزش مو بپردازد. خوشبختانه در سالهای اخیر روش های کاشت مو دچار پیشرفت های قابل توجهی رسیده اند به همین دلیل میتوان با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست یافت. در ادامه به کاشت مو با تراکم بسیار بالا خواهیم پرداخت.

کاشت مو با تراکم بسیار بالا

افرادی که دچار ریزش مو میشوند معمولا به دنبال روشی دائمی و قطعی میگردند که بتوانند با استفاده از آن شاهد نتایج قطعی باشند به همین دلیل کاشت مو به عنوان تنها روشی که این مزایا را دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت است اما افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید به این نکته توجه داشته باشند که کاشت مو با تراکم بسیار بالا به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.

کاشت مو با تراکم بسیار بالا | کاشت موی سر با تراکم بالا | کاشت موی طبیعی تراکم بالا

افرادی که به دنبال کاشت مو با تراکم بسیار بالا هستند این انتظار را دارند که موهای کاشته شده از موهای طبیعی تراکم بیشتری داشته باشند که این موضوع به هیچ وجه امکان پذیر نیست اما میتوان با اطمینان گفت که تراکم موها در حدی نخواهد بود که بتوان گفت کم پشت است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که با استفاده از برخی روش ها میتوان به تراکم بیشتری در یک جلسه دست یافت.

بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا

کاشت مو با تراکم بسیار بالا به هیچ وجه امکان پذیر نیست اما افرادی که به دنبال نتایج طبیعی هستند و قصد دارند تراکم موهایشان به حداکثر مقدار استاندارد برسد میتوانند از روش sut استفاده کنند چون این روش جزء جدیدترین روش پیوند مو در دنیا است که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از تار موها را با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک پیوند زد.

البته روش fue هم تقریبا مشابه روش sut است و افرادی که قصد کاشت مو به تراکم بالا دارند میتوانند از این روش برای دستیابی به نتایج دلخواه استفاده کنند.

کاشت مو با تراکم بسیار بالا | کاشت موی سر با تراکم بالا | کاشت موی طبیعی تراکم بالا

عوارض کاشت مو با تراکم بسیار بالا

بهتر است بدانید ترمیم مو با تراکم بسیار بالا که در برخی از مراکز غیر مجاز انجام میشود میتواند مشکلات زیادی برای بیماران به وجود آورد به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشته باشید. عفونت و التهاب فولیکول ها از جمله عوارضی خواهند بود که با کاشت مو با تراکم بالا به وجود خواهد آمد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم