مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی

روش های کاشت موی طبیعی
  • 22 سپتامبر 2018
  • 526 بازدید
  • بدون نظر

روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی

در گذشته افرادی که دچار ریزش مو می شده اند کمتر از کاشت موی طبیعی استفاده می کرده اند اما با گذشت زمان و استفاده از تکنیک های مختلف امکان کاشت موی طبیعی خود فرد و پیوند مو از نواحی پر تراکم به نواحی خالی از مو فراهم شده است که این کار با استفاده از روش های مختلفی انجام می گیرد اما روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی کدامند.

روش های کاشت موی طبیعی

کاشت موی طبیعی در گذر زمان دچار تغییرات زیادی شده است و کاشت مو در گذشته بیشتر به روش های جراحی fit و fut انجام می گرفته است اما به دلیل معایب این گونه روش های کاشت مو امروزه کاشت مو با استفاده از روش های sut و fue صورت می پذیرد.

روش های کاشت موی طبیعی

معایب روش های قدیمی کاشت موی طبیعی

در روش های قدیمی کاشت مو مانند روش های fit و fut به دلیل استفاده از جراحی در محل برداشت موها از پشت سر و در محل کاشت موها از بخیه ، جراحی استفاده می شده است و بیمار در این نواحی دچار خونریزی نیز می گردیده است همچنین با استفاده از این روش ها به دلیل سرعت پایین کاشت مو ، کاشت مو در چند جلسه با تراکم پایین انجام می گرفته است و به فولیکول موها فشار زیادی وارد می شده است.

کاشت موی طبیعی بدون جراحی

با استفاده از روش های کاشت موی سر طبیعی نوین مانند روش sut و fue که بدون استفاده از جراحی و بخیه و برش انجام می گیرند و با استفاده از دستگاههای اتوماتیک کار برداشت و کاشت موها را تنها در یک جلسه با تراکم بالای ۱۴۰۰۰ انجام می دهند بیمار دیگر نگران ظاهر خود بعد از کاشت مو نخواهند بود.

روش های کاشت موی طبیعی

مزایای کاشت موی طبیعی بدون جراحی

در کاشت موی سر طبیعی با روش های غیر جراحی مانند روش sut کاشت موی بیمار تنها در یک جلسه انجام می گیرد، به دلیل استفاده از دستگاه های پانچ لیزری به فولیکول موها چه در محل برداشت و چه کاشت آنها فشار کمتری وارد می گردد و فولیکول ها از سلامت بیشتری برخوردار هستند همچنین در این روش های خط رویش موها بسیار طبیعی خواهد بود.

کاشت موی طبیعی قابل رشد تنها روش دائمی رفع ریزش مو می باشد که با استفاده از روش های مختلف با توجه به وضعیت بیمار انجام می گیرد و اگر تمام شرایط لازم برای کاشت مو در بیمار محیا باشد کاشت مو با درصد موفقیت بالایی در بیمار انجام می گیرد.

روش های کاشت موی طبیعی | کاشت موی طبیعی بدون جراحی | کاشت موی سر طبیعی

روش های کاشت موی طبیعی برای خانم ها

برای خانم ها همیشه انتخاب مسئله سختی است، بخصوص در زمینه ظاهری که باید یه روش کاشت مو را انتخاب کنند، این کار باید با مشورت پزشک معالج و پس از بررسی های لازم صورت گیرد تا بهترین نتیجه بعد از کاشت موی سر طبیعی رخ دهد، بهتر است قبل از هر چیزی خانم ها به فکر عوارض و دوران نقاهت کوتاه روش کاشت مو باشند تا دچار مشکلات بعد از کاشت طبیعی موی سر نشوند و بهترین نتیجه دلخواه خود را بدست آورند.

روش های کاشت موی طبیعی | کاشت موی طبیعی بدون جراحی | کاشت موی سر طبیعی

روش های کاشت موی طبیعی برای آقایان

الگوی ریزش موی آقایان بطور کلی با خانم ها متفاوت است و شرایط کاشت موی طبیعی نیز برای انتخاب راحت تر است، همیشه با مشاوره از پزشک و نتیجه مدنظر بیمار از کاشت موی طبیعی بهترین انتخاب روش کاشت را به همراه دارد، بطوری که آگاهی کامل نسبت به شرایط بعد از کاشت و توصیه های مهم پزشک برای بیمار شرح داده شده و درصورت انجام آن به سراغ روش کاشت مو خواهند رفت. آقایان معمولاً از دوره نقاهت طولانی کاشت موی طبیعی بیزارند و می خواهند زودتر به شرایط عادی بازگشت و فعالیت های روزمره خود را آغاز کنند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم