مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی

روش های کاشت موی طبیعی
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • 154 بازدید
  • بدون نظر

روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی

در گذشته افرادی که دچار ریزش مو می شده اند کمتر از کاشت موی طبیعی استفاده می کرده اند اما با گذشت زمان و استفاده از تکنیک های مختلف امکان کاشت موی طبیعی خود فرد و پیوند مو از نواحی پر تراکم به نواحی خالی از مو فراهم شده است که این کار با استفاده از روش های مختلفی انجام می گیرد اما روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی کدامند.

روش های کاشت موی طبیعی

کاشت موی طبیعی در گذر زمان دچار تغییرات زیادی شده است و کاشت مو در گذشته بیشتر به روش های جراحی fit و fut انجام می گرفته است اما به دلیل معایب این گونه روش های کاشت مو امروزه کاشت مو با استفاده از روش های sut و fue صورت می پذیرد.

روش های کاشت موی طبیعی

معایب روش های قدیمی کاشت موی طبیعی

در روش های قدیمی کاشت مو مانند روش های fit و fut به دلیل استفاده از جراحی در محل برداشت موها از پشت سر و در محل کاشت موها از بخیه ، جراحی استفاده می شده است و بیمار در این نواحی دچار خونریزی نیز می گردیده است همچنین با استفاده از این روش ها به دلیل سرعت پایین کاشت مو ، کاشت مو در چند جلسه با تراکم پایین انجام می گرفته است و به فولیکول موها فشار زیادی وارد می شده است.

کاشت موی طبیعی بدون جراحی

با استفاده از روش های کاشت موی طبیعی نوین مانند روش sut و fue که بدون استفاده از جراحی و بخیه و برش انجام می گیرند و با استفاده از دستگاههای اتوماتیک کار برداشت و کاشت موها را تنها در یک جلسه با تراکم بالای ۱۴۰۰۰ انجام می دهند بیمار دیگر نگران ظاهر خود بعد از کاشت مو نخواهند بود.

روش های کاشت موی طبیعی

مزایای کاشت موی طبیعی بدون جراحی

در کاشت موی طبیعی با روش های غیر جراحی مانند روش sut کاشت موی بیمار تنها در یک جلسه انجام می گیرد، به دلیل استفاده از دستگاه های پانچ لیزری به فولیکول موها چه در محل برداشت و چه کاشت آنها فشار کمتری وارد می گردد و فولیکول ها از سلامت بیشتری برخوردار هستند همچنین در این روش های خط رویش موها بسیار طبیعی خواهد بود.

کاشت موی طبیعی قابل رشد تنها روش دائمی رفع ریزش مو می باشد که با استفاده از روش های مختلف با توجه به وضعیت بیمار انجام می گیرد و اگر تمام شرایط لازم برای کاشت مو در بیمار محیا باشد کاشت مو با درصد موفقیت بالایی در بیمار انجام می گیرد.

روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم