مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابروی طبیعی
  • 27 آگوست 2018
  • 2932 بازدید
  • بدون نظر

روش های کاشت ابرو

بسیاری از خانم ها هنگامی که به کم پشتی ابرو دچار می شوند از روش های مختلفی چون تاتو و هاشور کردن جهت جبران کم پشتی ابروی خود استفاده می نمایند که این روش ها تنها روش های موقتی رفع کم پشتی ابرو می باشند و هر کدام معایب مختص به خود را دارند و پس از مدتی به دلیل یکنواخت بودن حالت ابرو باعث پشیمانی خانم ها ارز انجام این کار می شوند اما در مقابل این کار روش کاشت ابرو با موی طبیعی روشی دائمی جهت رفع کم پشتی ابرو می باشد که خانم ها پس از انجام آن از وضعیت ابروی خود بسیار رضایت خواهند داشت اما روش های کاشت ابرو طبیعی چیست.

روش های کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابروی طبیعی تنها راه حل رفع کم پشتی ابرو در خانم ها می باشد که در گذشته با روش های جراحی انجام می گرفته است اما امروزه با ورود تکنولوژی به حوزه کاشت مو این کار با روش های غیر جراحی و به کمک دستگاههای اتوماتیک تنها در یک جلسه انجام می گیرد و موی ابرو پس از کاشت قابلیت رشد بهتری خواهد داشت و برای همیشه به رشد خود ادامه می دهد و  ابروها قابل حالت دهی متفاوتی خواهند بود.

روش های کاشت ابروی طبیعی

روش های کاشت ابرو طبیعی

در گذشته کاشت ابرو در خانم ها به روش های جراحی fut و fit انجام می گرفته که در این روش ها به دلیل انجام جراحی در برداشت موی اهدایی و در محل ابروها بیمار به بی هوشی نیاز داشته است و در ابروها جهت کاشت مو جراحی و بخیه انجام می گرفته و بیمار پس از کاشت به دلیل ظاهر ابروی خود به دوره نقاهت نیاز داشته است و به دلیل اینکه در یک جلسه کاشت ابرو به تمام نمی رسیده است.

مراحل کاشت ابرو در خانم ها

جراحی کاشت در دو یا سه جلسه صورت می گرفته است اما امروزه کاشت ابرو در خانم ها با روش های غیر جراحی sut و fue با کمک دستگاههای اتوماتیک انجام می گیرد که در مرحله برداشت، جداسازی فولیکول های مو و کاشت آنها در ابرو دستگاه  با استفاده از سوزن لیزری کار کاشت ابرو را در یک جلسه با تراکم بالا به سرعت انجام می دهد و در محل اهدای مو و ابرو هیچ گونه جراحی، بخیه و خونریزی ایجاد نمی شود و پس از کاشت ابرو خانم هایی دارای ابرویی پر پشت با زاویه و خواب طبیعی می شوند و نگران ظاهر خود پس از کاشت ابرو نیز نخواهند بود.

روش های کاشت ابروی طبیعی | روش کاشت ابروی طبیعی | کاشتن ابروی طبیعی

در روش های کاشت ابروی طبیعی که رشد ابروها مادام العمر می باشند و تمامی مراحل برداشت و کاشت مو در ابرو با دستگاه انجام می گیرد به دلیل زاویه طبیعی ابروها کمتر کسی از انجام کاشت ابرو در خانم ها مطلع می گردد که این امر رضایت بیش از حد خانم ها از کاست ابروی خود را در پی دارد.

بیشتر بخوانید:  هزینه کاشت ابرو

 

مراقبت های بعد از کاشت ابروی طبیعی

مراقبت های بعد از کاشت ابروی طبیعی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، این مراقبت ها را خدمت شما ارائه می دهیم تا افراد با آگاهی بیشتری به سراغ این روش بروند:

  • از استعمال دخانیات یک هفته قبل و بعد از کاشت ابرو خودداری شود.
  • از قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب تا یک هفته پس از انجام عمل جلوگیری کنید.
  • هرگز نباید ناحیه ای که در آن کاشت صورت گرفته را خارش دهید.
  • با مصرف مسکن میتوانید مقداری از درد خود را تسکین دهید.
  • سه روز بعد از کاشت ابرو میتوانید صورت خود را بشویید و یک هفته پس از آن میتوانید به حمام بروید.

روش های کاشت ابروی طبیعی | روش کاشت ابروی طبیعی | کاشتن ابروی طبیعی

دوران نقاهت کاشت ابروی طبیعی

نکته ای که همواره بسیاری از بیماران و متقاضیان به آن اشاره می کنند در رابطه با دوران نقاهت بعد از کاشت ابروی طبیعی می باشد. در واقع آنها می خواهند هر چه زودتر به روال عادی زندگی خود برگردند. از همین رو باید بگوییم که دوران نقاهت کاشت ابروی طبیعی نسبتاً طولانی نیست و تنها یک هفته زمان نیاز دارد اما باید دقت داشته باشید که این مسئله تنها در صورتی صدق می کند که شما دچار هیچگونه مشکلی نشوید.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم