مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سریعترین روش های پرپشت کردن ریش و سیبل

روش های پرپشت کردن ریش و سیبل
  • 7 اکتبر 2018
  • 1591 بازدید
  • بدون نظر

سریعترین روش های پرپشت کردن ریش و سیبل

ریش و سبیل در مردان معمولا پس از طی کردن دوره نوجوانی و دوره بلوغ ایجاد می گردد و با شروع رشد ریش و سبیل در ابتدا موی صورت کم پشت و نازک خواهد بود اما به مرور زمان این حالت موها در صورت از بین می رود و موها به مرور ضخیم و پر پشت خواهند شد اما برخی از مردان حتی در دوره جوانی دچار کم‌ پشتی ریش و سبیل خواهند بود و این عارضه آنها را آزرده خاطر می سازد و در این مقاله قصد داریم تا روش های پرپشت کردن ریش و سیبل را بیان کنیم.

پرپشت کردن ریش و سیبل

بسیاری از مردان به دلایل ژنتیکی و وجود آندروژن در بدن خود، بروز آلوپسی ، بیماری، مصرف دارو و یا سانحه دچار کم پشتی ریش و سبیل هستند و اغلب به دنبال روشی جهت تقویت موی صورت خود خواهند بود.

روش های پرپشت کردن ریش و سیبل

روش های پرپشت کردن ریش و سیبل

  • پر پشت کردن ریش و سبیل کاری طولانی می باشد و یک شبه با انجام یک دوره درمانی کوتاه مدت ممکن نخواهد بود.
  • ماساژ موی ریش و سبیل با روغن سیاه دانه، عصاره رزماری و روجا به طور روزانه به مدت ۲۰ دقیقه هم جریان خون در پوست صورت را افزایش می دهد و هم باعث تحریک رشد موهای ریش و سبیل می شود.
  • بسیاری از مردان به دلیل عدم تعادل هورمونی در بدن خود دچار کم پشتی موی صورت هستند که این افراد با مصرف مغزهای آجیل می توانند به تعادل هورمونی برسند.
  • برخی از مردان نیز به دلیل کم خونی دچار کم پشتی ریش و سبیل می شوند که این افراد می توانند با مصرف قلم استخوان، اسفناج و زردآلو کم خونی خود را درمان نمایند.
  • مصرف برخی از محلول های موضعی مانند ماینوکسیدیل ۵ درصد با دوز مشخص می توانند باعث پر پشتی موی صورت مردان شود.

روش های پرپشت کردن ریش و سیبل

روش های پرپشت کردن ریش و سیبل

درمان های تخصصی رفع کم پشتی موی صورت

با استفاده از برخی از تقویت کننده های موضعی که پایه گیاهی دارند، ترکیبات دارویی تزریقی با مقدار مشخص، مزوتراپی و پی آر پی می توان مواد ضروری رشد فولیکول های موی ریش و سبیل را به صورت مستقیم به آنها تزریق نمود و از طریق تغذیه مناسب فولیکول های نو موجب تقویت و رشد سریع و ضخیم آنها شد.

به دلیل اینکه ژنتیک هر فردی با دیگری تفاوت اساسی دارد و برخی از افراد کم مو و برخی پر مو هستند به همین دلیل نیز برخی از مردان نسبت به دیگران ریش و سبیل کم پشتی دارند و فاصله فولیکول های ریش آنها بسیار زیاد می باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم