مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های نوین کاشت مو در تهران

روش های نوین کاشت مو
  • 14 نوامبر 2018
  • 261 بازدید
  • بدون نظر

روش های نوین کاشت مو در تهران

کاشت موی طبیعی یکی از بهترین روش های رفع ریزش مو و طاسی سر است که سالیان زیادی است مورد استفاده قرار می گیرد. روش های اولیه کاشت مو نتایج طبیعی نداشتند و اغلب با درد و جراحت زیادی همراه بودند. به مرور زمان و با پیشرفت علم و تکنولوژی کاشت مو نیز روند تکاملی خود را طی نمود و روش های جدید تر جای روش های قدیمی را گرفتند. در روش های نوین کاشت مو سعی شده تا معایب روش های قدیمی کمتر شود و نتایج قابل قبول و طبیعی تری به دست آید.

روش های نوین کاشت مو

خصوصیات روش های نوین کاشت مو

روش هایی نظیر fut و fit جز سنتی ترین تکنیک های کاشت مو هستند که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند. این روش ها کارایی خوبی دارند اما به هر حال یک سری معایب نیز داشته که باعث شده محققان و پزشکان پیشرو و فعال در زمینه ی کاشت مو به فکر ابداع روش های تکامل یافته تری باشند. روش های نوین کاشت مو با الهام از روش های سنتی ابداع شده اند که سعی شده تا حد امکان معایب گذشته را نداشته باشند.

کاهش درد و ناراحتی های حین و بعد از کاشت مو برای بیمار، امکان کاشت موی وسیع و متراکم تر در یک جلسه، بالا رفتن دقت و ظرافت کار و ایجاد کمترین جراحت ها در نواحی دهنده و گیرنده ی مو، جلوه ی طبیعی موها پس از کاشت و طراحی خط رویش متناسب با چهره ی افراد از جمله مهترین خصوصیات روش های نوین هستند.

روش های نوین کاشت مو

انواع روش های نوین کاشت مو در تهران

روش هایی همچون fue، sut ، safer و روش کاشت موی ترکیبی روش های جدیدی هستند که برای کاشت مو در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند؛ این روش ها امروزه در ایران و به ویژه در تهران نیز همانند سایر کشورهای دنیا تا حدود شناخته شدن و رواج یافته اند.

توجه داشته باشید اکثر این روش ها نیاز به مهارت و دقت بالا پزشک کاشت مو دارند و از این رو تعداد پزشکانی که بتوانند به صورت حرفه ای روش های نام برده شده را اجرا نمایند کم هستند و بنابراین قبل از اقدام به کاشت مو با روش های نوین حتما از مهارت و تخصص پزشک خود در خصوص روش مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم