مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش ترمیم مو بدون جراحی چگونه است

روش ترمیم مو بدون جراحی
  • 11 سپتامبر 2018
  • 777 بازدید
  • بدون نظر

روش ترمیم مو بدون جراحی چگونه است

ریزش مو مشکلی می باشد که در روحیه هر فردی تاثیر مستقیم دارد و باعث تضعیف آن خواهد شد در گذشته افرادی که در انجام کاشت مو محدودیت داشته اند از کلاه گیس و تکه های مو جهت پنهان نمودن کم پشتی موهای خود استفاده می نموده اند اما امروزه پیشرفت تکنولوژی در این زمینه باعث گردیده است ترمیم مو بدون جراحی انجام بگیرد و بیمار از محصولات مدرن در پوشش دهی موهای کم پشت خود استفاده نماید اما روش ترمیم مو بدون جراحی چگونه است ؟

روش ترمیم مو بدون جراحی

در روش ترمیم مو که بدون انجام جراحی انجام می گیرد افرادی که در انجام کاشت مو محدودیت دارند جهت جبران کم پشتی ایجاد شده در موهای خود از موی طبیعی دیگران و یا موی مصنوعی که بر لایه ای شبیه سازی شده از پوست انسان کاشته شده استفاده می نمایند و پس از کاشت موها بر لایه پوستی آن را با چسب بر روی سر فیکس می نمایند.

روش ترمیم مو بدون جراحی

مزایای ترمیم مو بدون جراحی

در ترمیم موها با استفاده از کاشت الیاف مصنوعی و موی طبیعی بر روی لایه شبیه سازی شده از پوست انسان بیمار دیگر نیازی به انجام جراحی و برداشت مو از بانک موی خود ندارد و این کار برای بیمار بدون درد و خونریزی انجام می گیرد که طاهر ایجاد شده پس از کاشت برای بیمار بسیار طبیعی خواهد بود.

معایب روش ترمیم مو بدون جراحی

در روش ترمیم مو بدون جراحی عمر کاشت مو با این روش با توجه به کیفیت موهای به کار رفته متفاوت می باشد و نسبت به کاشت موی طبیعی کوتاه خواهد بود و موهای کاشته شده با روش ترمیم مو بعد از مدتی کیفیت خود را از دست خواهند داد و گر چه افرادی که از این روش استفاده کرده اند قادر به رنگ کردن و حالت دهی موها هستند اما نمی توانند این موها را کوتاه نمایند.

روش ترمیم مو بدون جراحی

افرادی که با استفاده از روش ترمیم مو ، کاشت مو انجام داده اند باید از موهای خود مراقبت های مناسبی داشته باشند و در هنگام خیسی موها اقدام به شانه زدن آنها ننمایند زیرا با این کار موها از لایه خود جدا خواهند شد و تراکم آنها کاهش خواهد یافت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم