مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سریعترین روشهای رشد ریش و سیبل در جوانان

روشهای رشد ریش و سیبل
  • 13 اکتبر 2018
  • 539 بازدید
  • بدون نظر

سریعترین روشهای رشد ریش و سیبل در جوانان

بسیاری از نوجوانان و مردان جوان تمایل دارند که خیلی زود ریش و سیبل آن ها کامل شود چرا که ریش و سیبل را سمبل مردانگی می دانند و از همین رو در جستجوی سریع ترین روشهای رشد ریش و سیبل هستند و در این مقاله سریعترین روشهای رشد ریش و سیبل در چوانان را بررسی میکنیم :

سن رویش و تکامل ریش و سیبل

سرعت رویش ریش و سیبل در بین جوانان متفاوت است همانگونه که سن بلوغ در تمامی آن ها یکسان نیست. در زمان بلوغ تعدادی مو در صورت رویش می یابد اما معمولا در سنین ۱۸ الی ۲۰ سالگی اغلب جوانان البته نه همه ی آن ها رشد سریع ریش را تجربه می کنند.

روشهای رشد ریش و سیبل

در حال حاضر روشهایی که موجب رویش و رشد سریع و معجزه آسای ریش و سیبل در دوران نوجوانی و جوانی یا حتی بعد از آن شوند، وجود ندارد اما یک سری اقدامات می تواند سرعت رشد ریش و سیبل را بهبود بخشد.

روشهای رشد ریش و سیبل

حفظ سلامتی بدن

وضعیت موی صورت ارتباط مستقیمی با وضعیت سلامتی بدن دارد. داشتن تغذیه ی سالم و مصرف غذاهای غنی از پروتئین در سنین جوانی، کاهش استرس، نوشیدن آب به مقدار کافی، داشتن خواب شبانه ی منظم و ورزش کردن عاداتی هستند که در حفظ سلامتی بدن در سنین رشد و جوانی از اهمیت زیادی برخوردارند و می توانند روی وضعیت موهای صورت نیز اثرات مثبتی داشته باشند.

تمیز نگه داشتن پوست صورت و لایه برداری از آن به رویش موهای جدید در صورت کمک می کند؛ با انجام چنین اقداماتی می توان به آسان تر شدن رویش ریش و سیبل از پوست صورت کمک نمود.

مصرف مواد معدنی و ویتامین ها

کمبود مواد معدنی و ویتامین ها می توان موجب کاهش سرعت رشد مو شود. بهتر است که میوه ها و سبزیجات را به قدر کافی در برنامه غذایی خود گنجانده شوند و مکمل های تغذیه ای با کیفیت که در رشد مو موثر هستند، زیر نظر پزشک و نه به طور خودسرانه استفاده شوند.

روشهای رشد ریش و سیبل

پرهیز از دستکاری ریش و سیبل

همانگونه که قبلا اشاره شد روشهای رشد ریش و سیبل به صورت خیلی سریع و معجزه وار وجود ندارد. در دوره ای که موی ریش و سیبل شروع به رویش می کند باعث ایجاد حس خارش در پوست می شود که گاهی اوقات آزار دهنده است دیگر مسئله ای که جوانان را در این دوره آزار می دهد، نامرتب بودن صورت می باشد. کسانی که می خواهند هر چه سریع تر این دوره به تمام برسد بهتر است تا زمانی که موها مقداری نرم شوند، صبر داشته باشند و از دستکاری کردن صورت خود بپرهیزند و بعد از این زمان صورت خود را به شکل دلخواهشان مرتب نمایند. پس از این دوره رشد ریش و سیبل به طور طبیعی بهبود می یابد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم