مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهایتان را با رنگ کردن مو نسوزانید

رنگ کردن مو
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۷
  • 307 بازدید
  • بدون نظر

موهایتان را با رنگ کردن مو نسوزانید

رنگ کردن مو یکی از کارهای مورد علاقه ی خانم هاست به طوری که بسیاری از خانم ها قبل از رنگ موهایشان خشک شود به امتحان رنگ های جدید میپردازند و با این کار تلاش میکنند تا زیبایی شان را افزایش دهند. به علت اینکه استفاده از رنگ های مو میتواند در برخی از موارد مشکلاتی را برای فرد به وجود آورد پیشنهاد میشود تا جایی که امکان دارد دفعات استفاده از رنگ موها را کاهش دهید و حتی الامکان به نکاتی که در مورد رنگ کردن موها وجود دارد توجه کافی داشته باشید.

عوارض رنگ کردن مو

بسیاری از خانم ها تصور میکنند رنگ کردن مو هیچ عارضه ای به دنبال ندارد به همین دلیل میتوانند هر چقدر که دلشان میخواهد از رنگ های مختلف استفاده کنند. متاسفانه برخی از افراد هم تصور میکنند رنگ ها باعث ضد عفونی کردن سر میشود به همین دلیل با استفاده از رنگ ها به نوعی به تقویت مو های خود میپردازند در حالی که در بسیاری از موارد رنگ مو باعث مشکلات مختلف خواهد شد.

رنگ کردن مو

بهتر است بدانید رنگ کردن مو در بسیاری از افراد باعث بروز واکنش های آلرژیک خواهد شد به طوری که حدود دو سوم افرادی که از رنگ های شیمیایی استفاده میکنند دچار این مشکل خواهند شد. علاوه بر این طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است رنگ مو احتمال ابتلا به سرطان را افزایش میدهد و افرادی که از رنگ مو استفاده میکنند بیشتر در معرض حساسیت های پوستی قرار میگیرند.

رنگ مو و سوختن موها

رنگ کردن مو باعث آسیب به ساقه ی موها هم خواهد شد به همین دلیل باید برای جلوگیری از این مشکل دفعات استفاده از رنگ های مو را کاهش داد. سوختگی مو معمولا در هنگام استفاده از رنگ ها به خودی خود به وجود نخواهد آمد اما استفاده از دکلره قبل از رنگ کردن احتمال سوختگی مو را افزایش میدهد به همین دلیل باید حتی الامکان از مصرف دکلره بپرهیزید.

ترمیم مو

رنگ کردن مو

متاسفانه بسیاری از افراد برای اینکه موهایشان بهتر رنگ بگیرد از درصد بالاتری اکسیدان استفاده میکنند که همین باعث میشود موهایشان بیشتر آسیب ببیند.

 

جلوگیری از عوارض رنگ مو

برای جلوگیری از رنگ کردن مو بهتر است قبل از اینکه موهایتان را رنگ کنید رنگ موی مورد نظر را روی قسمت کوچکی از موهایتان انتخاب کنید. علاوه بر این سعی کنید از مخلوط کردن چند رنگ بپرهیزید چون این کار باعث افزایش عوارض رنگ مو خواهد شد.

رنگ کردن مو

ضمن این که حتما از رنگ های استاندارد که دارای پروانه ساخت هستند استفاده کنید. متاسفانه در حال حاضر رنگ های غیر استاندارد زیادی وجود دارند که استفاده از آن ها باعث سوختگی موها و عوارض پوستی دیگر میشود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

موهایتان را با رنگ کردن مو نسوزانید
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم