مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع مشکل شوره سر در خانم ها

رفع مشکل شوره سر
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۷
  • 191 بازدید
  • بدون نظر

رفع مشکل شوره سر در خانم ها

بسیاری از مشکلاتی که برای پوست سر و یا موها به وجود می آید به راحتی درمان میشود اما به علت این که مردم با راه حل درمان آن آشنایی ندارند باعث میشود تا مدت ها با آن دست و پنجه نرم کنند و دچار مشکلات زیادی شوند. شوره ی سر در خانم ها از مشکلاتی است که ممکن است بسیاری از افراد با آن روبرو شوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به معرفی راهکارهایی برای رفع مشکل شوره سر در خانم ها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما باشید تا با بهترین راهکارها آشنا شوید.

رفع مشکل شوره سر خانم ها

شوره سر در خانم ها می تواند علل مختلفی داشته باشد که برای درمان هر کدام باید از راه حل هایی مناسب و موثر استفاده کرد اما به طور کلی رعایت برخی نکات باعث می شود تا احتمال بروز شوره در بسیاری از افراد کاهش پیدا کند به همین دلیل برای رفع مشکل شوره سر باید به آن توجه داشت. نوع صحیح شستن موها یکی از مهمترین مواردی است که متاسفانه کمتر کسی به آن توجه میکند.

رفع مشکل شوره سر

ترمیم مو

متاسفانه افرادی که دچار شوره ی سر می شوند بعد از چند روز که موهایشان پر از شوره می شود آن را به شدت شستشو می دهند که همین باعث می شود پوست سرشان تحریک شود و شاهد بروز شوره های بیشتر شوند در حالی که در بسیاری از مواقع می توان با شستشوی منظم و صحیح موها از بروز شوره جلوگیری به عمل آورد. شستشوی یک روز در میان و صحیح موها تا حدی از بروز شوره جلوگیری خواهد کرد.

رفع مشکل شوره سر با رژیم غذایی

شاید تعجب کنید اگر بدانید در بسیاری از مواقع میتوان با رژیم غذایی سر از شر شوره ها خلاص شد. متاسفانه بسیاری از افراد به مصرف غذاهای سالم هیچ اعتقادی ندارند که همین باعث می شود دچار بیماری های مختلف پوست و مو شوند.

رفع مشکل شوره سر

برای رفع شوره مخصوص در زمانی که پوست سر چرب تر از حد معمول است باید مصرف غذاهایی که در آن چربی های اشباع وجود دارد را به حداقل رساند و سعی کرد تا جایی که امکان دارد به مصرف میوه ها و سبزیجات پرداخت تا مقدار شوره ها به حداقل ممکن برسد.

رفع مشکل شوره سر با ماساژ

برای رفع مشکل شوره سر بهتر است حتما ماساژ را امتحان کنید. البته باید توجه داشته باشید که ماساژ غیر صحیح ممکن است باعث افزایش شوره شود به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد این کار را با ملایمت انجام دهید. این کار باعث میشود تا خونرسانی در سطح پوست سر افزایش پیدا کند و شاهد رفع بسیاری از مشکلات پوستی باشیم.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رفع مشکل شوره سر در خانم ها
4.5 (90%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم