مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع مشکل ریزش مو در آقایان و خانم ها

رفع مشکل ریزش مو در آقایان
  • 15 آگوست 2018
  • 400 بازدید
  • بدون نظر

رفع مشکل ریزش مو در آقایان و خانم ها

بافت بسیار حساس مو در ناحیه سر ، ابرو ، مژه ، ریش و سبیل در مردان و زنان ، در سنین مختلف به دلایلی مانند ، اختلالات هورمونی ، کم خونی شدید ، استرس و فشارهای روانی ، زایمان ، عوارض جانبی مصرف برخی دارو ، بیهوشی های طولانی مدت ، جراحی های سنگین ، کاهش وزن یکباره ، تخمدان پلی کیستیک ، افزایش هورمون آندروژن و زمینه های ارثی و ژنتیکی ریزش خواهد کرد ، از این رو در این مقاله ، رفع مشکل ریزش مو در آقایان و خانم ها مورد بررسی قرار گرفته شده است.

رفع مشکل ریزش مو در آقایان

رفع مشکل ریزش مو در آقایان

در رابطه با رفع مشکل ریزش مو در آقایان و خانم ها می توان عنوان نمود که اولین گام موثر جهت درمان موثر و به موقع عارضه ی ریزش مو ، مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو می باشد تا وی پس از بررسی وضعیت ریزش مو در فرد و انجام آزمایش ها و معاینات دقیق ، علت اصلی ریزش مو را در فرد تشخیص و درمان موثر را اعمال نماید.

در برخی موارد نظیر ؛ زایمان ، تخمدان پلی کیستیک ، اختلالات هورمونی ، مصرف برخی داروها و وجود بیماری های خاص ، با درمان عامل ایجاد کننده ، عارضه ی ریزش مو متوقف خواهد شد و حجم مناسب موها مجددا ایجاد خواهد شد.

رفع مشکل ریزش مو در آقایان

در موارد دیگر ، جهت رفع مشکل ریزش مو در آقایان و خانم ها ، درمان های دارویی خوراکی و موضعی تجویز خواهد شد ، تقویت و تنظیم رژیم غذایی سرشار مواد سازنده و ترمیم کننده ی بافت مو در این میان نیز بسیار موثر خواهد بود.

چنانچه در یک فرد ، ریزش مو به درمان های مختلف دارویی ، موضعی و تزریقات دستگاهی نظیر مزوتراپی پاسخ مناسب ندهد و فولیکول مو از بین رفته باشد ، روش کاشت مو و پیوند مو ، راه حلی موثر و دائمی خواهد بود.

رفع مشکل ریزش مو در آقایان

درمان ریزش مو به کمک ترمیم مو

روش های ترمیم مو و استفاده از کلاه گیس نیز گزینه هایی جهت رفع مشکل ریزش مو در آقایان و خانم ها می باشد.

تا زمانی که علت ریزش مو در فرد ریشه یابی و آنالیز نگردد ، نمیتوان ریزش مو را در مردان و زنان به طور کامل درمان نمود.

مراجعه به موقع و اعمال درمان مناسب در  کاهش روند صعودی عارضه ی ریزش مو به طور چشمگیری تاثیرگذار خواهد بود ، لذا فرصت طلایی درمان به موقع نباید از دست رود ، زیرا برخی افراد با سرگرم شدن به روش های غیراصولی و خانگی این فرصت طلایی را از دست خواهند داد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم