مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

رفع عفونت های بعد از کاشت مو

رفع عفونت های بعد از کاشت مو
  • ۷ آبان ۱۳۹۷
  • 166 بازدید
  • بدون نظر

رفع عفونت های بعد از کاشت مو

به علت اینکه در حال حاضر کاشت مو بهترین روشی است که برای رفع ریزش مو مورد استفاده قرار میگیرد بسیاری از افراد در مورد آن سوالات مختلفی مطرح میکنند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم در مطالبی که منتشر میکنیم به این سوالات پاسخ دهیم تا افرادی که از کاشت موی طبیعی استفاده میکنند اطلاع دقیق تری در مورد کاشت مو داشته باشند. عفونت های بعد از کاشت مو از مسائلی است که باید همه ی بیماران با آن آشنایی داشته باشند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به آن بپردازیم.

علت عفونت های بعد از کاشت مو

کاشت مو یکی از ایمن ترین روش ها برای درمان ریزش مو و کچلی است و در صورتی که برای انجام آن به کلینک های معتبر مراجعه شود در اکثر موارد عوارضی برای بیماران به وجود نخواهد آورد به همین دلیل میتوان با خیال راحت از روش های مختلف کاشت مو استفاده کرد. اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که در کاشت مو از جراحی استفاده می شود و احتمال عفونت قطعا وجود خواهد داشت.

رفع عفونت های بعد از کاشت مو

در صورتی که هنگام کاشت مو نکات بهداشتی رعایت شود و فرد به مراقبت های لازم توجه کافی داشته باشد در اکثر موارد شاهد عفونت های بعد از کاشت مو نخواهیم بود چون علت اصلی عفونت بعد از کاشت مو عدم رعایت نکات بهداشتی هنگام کاشت مو و بعد از آن است. البته افرادی که سیستم ایمنی بدنشان به دلایل مختلف ضعیف است هم در معرض عفونت قرار خواهند گرفت.

رفع عفونت های بعد از کاشت مو

برای رفع عفونت های بعد از کاشت مو باید حتما به پزشک مراجعه کرد. متخصصان با تجویز آنتی بیوتیک ها و روش هایی که وجود دارد میتوانند در کمترین زمان ممکن از افزایش عفونت در سر جلوگیری کنند به همین دلیل نباید به هیچ وجه از روش های خانگی برای رفع عفونت استفاده کنید.
استفاده از سرکه، جوش شیرین و داروهای گیاهی که برخی افراد توصیه میکنند برای رفع عفونت بعد از کاشت مو به هیچ وجه توصیه نخواهد شد و حتی باعث تشدید عفونت خواهد شد.

رفع عفونت های بعد از کاشت مو

پیشگیری از عفونت های بعد از کاشت مو

برای پیشگیری از عفونت بعد از کاشت مو باید به کلینیک های معتبر و مجاز مراجعه کنید که در آن برای کاشت مو حتما از پزشک متخصص و با تجربه استفاده شود. علاوه بر این باید به این نکته توجه داشته باشید که رعایت بهداشت سر و مصرف داروهای تجویز شده تاثیر زیادی در جلوگیری از عوارض احتمالی از جمله عفونت خواهد داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رفع عفونت های بعد از کاشت مو
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم