مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

راه های افزایش ضخامت مو چیست ؟

راه های افزایش ضخامت مو چیست ؟
  • 2 اکتبر 2018
  • 495 بازدید
  • بدون نظر

راه های افزایش ضخامت مو چیست ؟

هنگامی که ریشه ی موها به طور موثری تقویت می شوند ، موهایی با استحکام و ضخامت بالا حاصل خواهد شد که پرپشتی و تراکم بالای مو ، سبب هر چه زیباتر شدن موها و چهره ی فرد و همچنین افزایش اعتماد به نفس فرد خواهد شد ، در همین راستا در این مقاله ، راه های افزایش ضخامت مو چیست ؟ مورد بررسی قرار گرفته شده است .

راه های افزایش ضخامت مو چیست ؟

به منظور افزایش ضخامت و استحکام موها می توان روش های زیر را مورد توجه قرار داد ، انتخاب هر روش با توجه به شرایط فرد انجام خواهد شد.

بافت مو نیز مانند سایر بافت های بدن نیاز به تقویت مو و ترمیم مو دارد ، از این رو با مصرف انواع گوشت ، مرغ و ماکیان ، انواع ماهی ، لبنیات و حبوبات ، پروتئین مورد نیاز تقویت کننده ی پروتئین کوتیکول مو را تامین کنید.

راه های افزایش ضخامت مو چیست ؟

تزریق PRP جهت افزایش ضخامت مو

تزریق ماده یPRP که سرشار از انواع ویتامین ها ، مواد معدنی ، فاکتورهای رشد و ترمیم می باشد ، موجب افزایش جریان خونرسانی و رساندن مواد مغذی برای رشد موها به پوست سر خواهد شد ، لذا با این روش به شکل مطلوبی می توان ضخامت و استحکام موها را افزایش داد .

لیزرتراپی جهت افزایش ضخامت مو

به کمک تابش اشعه ی لیزر که موجب افزایش جریان خون در پوست سر و تحریک کلاژن سازی در این ناحیه خواهد شد ، می توان انتظار داشت که ضخامت موها افزایش یابد.

به منظور افزایش ضخامت موها باید اتو مو ، سشوار ، شامپوهای شیمیایی ، بابلیس ، محکم بستن موها ، اسپری و حالت دهنده های مو را کنار گذاشت ، بدین ترتیب به موها جانی دوباره بخشیده خواهد شد.

راه های افزایش ضخامت مو چیست ؟

به کمک جلسات ماساژ درمانی پوست سر با استفاده از روغن های گیاهی و طبیعی که به شیوه ای اصولی و استاندارد باید طی دو جلسه در یک هفته انجام شوند ، با افزایش جریان خونرسانی به پوست سر و کاهش استرس های زندگی می توان افزایش ضخامت مو را انتظار داشت.

محلول موضعی ماینوکسیدیل که دو بار در روز به صورت موضعی برای آقایان در غلطت ۵ درصد و برای خانم ها در غلظت ۲ درصد ، مورد استفاده قرار می گیرد ، به شکل موثری سبب تقویت ریشه ای موها خواهد شد ، ریزش موها را متوقف و رشد سریع تر موها را میسر خواهد ساخت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم