مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض مصرف دیفن سیپرون چیست ؟

دیفن سیپرون
  • 5 نوامبر 2018
  • 4066 بازدید
  • بدون نظر

عوارض مصرف دیفن سیپرون چیست ؟

برای درمان ریزش مو داروهای زیادی وجود دارد که برخی از افراد با توجه به علت ریزش موهای خود می توانند با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند که از میان داروهای مختلف میتوان به فیناستراید، ماینوکسیدیل و دیفن سیپرون اشاره کرد که استفاده از هر کدام در مواردی خاص توصیه می شود به همین دلیل باید برای استفاده از این داروها حتما به پزشک پوست و مو مراجعه کرد. در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به داروی دیفن سیپرون که برای رفع ریزش مو تجویز می شود بپردازیم پس با ما همراه باشید.

دیفن سیپرون چیست؟

همانطور که میدانید امروزه داروهای زیادی وجود دارند که بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود به مصرف آن می پردازند. بهتر است بدانید هر کدام از داروها کاربرد و عوارض خاصی دارند به همین دلیل باید با احتیاط آن ها را مصرف کرد و از مصرف خودسرانه ی داروهای مختلف خودداری نمود. دیفن سیپرون هم از داروهای رفع ریزش مو است که حتما باید تحت نظر پزشک مصرف شود.

دیفن سیپرون

دیفن سیپرون در مواردی تجویز میشود که بیمار دچار ریزش موی آلوپسی شده باشد. استفاده از این دارو باعث میشود تا اختلال خود ایمنی بدن که باعث می شود موها دچار ریزش شده اند در مواردی درمان شود. استفاده از این دارو به نوعی فعالیت های گلبول های سفید برای از بین بردن موها را متوقف خواهد کرد. عوارض مصرف دیفن سیپرون در برخی از بیماران مشاهده خواهد شد به همین دلیل باید به آن توجه داشت.

عوارض مصرف دیفن سیپرون چیست؟

برخی از بیماران ممکن است دچار عوارض مصرف دیفن سیپرون شوند که در مواردی که رفع نشد و شدت داشت باید حتما به پزشک مراجعه نمود. قرمزی و خارش پوست معمولا از عوارض رایج مصرف این دارو است که بعد از یک الی دو روز برطرف خواهد شد. علاوه بر این برخی ممکن است تاول،تورم و سوزش شدید را نیز تجربه کنند.

دیفن سیپرون

به طور کلی برای اینکه با مصرف این دارو دچار مشکل نشوید بهتر است پس از مشاهده ی هرگونه عارضه آن را با پزشک در میان بگذارید تا در صورت تشخیص مصرف آن متوقف شود.

معایب مصرف دیفن سیپرون چیست؟

عوارض مصرف دیفن سیپرون که شامل قرمزی، تغییر رنگ پوست و خارش و سوزش است از مهمترین معایب استفاده از این داروست. علاوه بر این افرادی که از این دارو استفاده می کنند معمولا باید ۴ الی ۶ ماه صبر کنند تا شاهد رفع ریزش مو باشند ضمن این که ممکن است مصرف دیفن سیپرون برای رفع ریزش موی برخی بیماران تاثیر قابل توجهی نداشته باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

5/5 - (2 امتیاز)
5/5 - (2 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم