مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

دوران نقاهت کاشت ابرو در خانم ها

دوران نقاهت کاشت ابرو
  • ۲ مهر ۱۳۹۷
  • 435 بازدید
  • بدون نظر

دوران نقاهت کاشت ابرو در خانم ها

کاشت ابرو روشی می باشد که ابروی دائمی و طبیعی و قابل رشد برای افراد و خانم هایی ایجاد خواهد کرد. که دچار ریزش ابرو و کم پشتی ابرو شده اند یا افرادی که بر اثر حادثه ای ابروی خود را از دست داده اند، هزینه کاشت ابرو که امروزه بیشتر مورد توجه خانم ها قرار گرفته است ظرافت و دقت بالایی را می طلبد و باید دید دوران نقاهت کاشت ابرو در خانم ها چه مدت خواهد بود.

کاشت ابرو در خانم ها

کاشت ابرو کاشت مویی اختصاصی می باشد وه تنها توسط جراحان کاشت موی آشنا به جهت رویش موهای ابرو در خانم هایی که دچار ریزش مو و کم پشتی ابرو شده اند انجام می پذیرد و قبل از کاشت جراح در مورد طرح ابروها با بیمار مشورت خواهد نمود.

دوران نقاهت کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو

در گذشته جهت کاشت ابرو از روش های جراحی استفاده می شده است که در ابروها بخیه و خونریزی ایجاد می کرده است اما امروزه این کار کاشت مو با استفاده از روش های نوین کاشت ابرو و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و بدون درد و بخیه و خونریزی قابل انجام می باشد.

دوران نقاهت کاشت ابرو

در گذشته به دلیل استفاده از جراحی در کاشت ابرو بیمار پس از کاشت به چندین روز استراحت نیاز داشته است تا درد ، خونریزی، تورم و زخم‌ ناشی از جراحی کاهش پیدا کند همچنین ظاهر وی برای حضور در جمع مناسب تر گردد اما امروزه به دلیل استفاده از روش های غیر جراحی در کاشت ابرو عدم انجام بخیه و ایجاد خونریزی بیمار به دوره نقاهت طولانی مدت نیاز نخواهد داشت و پس از استراحت یک تا دو روزه می تواند با حضور یافتن در جمع به فعالیت های عادی خود ادامه دهد.

دوران نقاهت کاشت ابرو

کاهش دوران نقاهت کاشت ابرو

افرادی که از روش های نوین کاشت ابرو جهت کاشت ابروی خود استفاده می نمایند و پس از کاشت تمام موارد و نکاتی را که متخصص کاشت مو به آنها توصیه نموده مانند نحوه خوابیدن و عدم وارد کردن فشار بر ابروها می توانند دوره نقاهت خود پس از کاشت مو را کاهش دهند.

بسیاری از خانم ها و افرادی که کاشت ابرو انجام داده اند پس از کاشت دچار سوزش و خارش در ناحیه ابروهای خود می شوند که این افراد با استفاده از کرم ها و محلول هایی که متخصص برای آنها تجویز نموده است می توانند عوارض کاشت ابروی طبیعی خود را کاهش دهند و پس از طی کردن این دوران بتوانند بدون اینکه کسی متوجه کاشت ابرو در آنها گردد بتوانند در اماکن عمومی ظاهر شوند و به فعالیت های خود بپردازند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

دوران نقاهت کاشت ابرو در خانم ها
4 (80%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم